Liemenukai

tiu manai,kad jiems tai ka nors sako?Mirkt O siaip tai jus vaikinai esate…ir ant kokios butybes praktikuojates gal galeciau paklausti?

jaw pastebejaw akd jiems taj nieka nesako Cha cha

viska as suprantu, ne koks asilas esu (vel susirimavo Cha chaCha chaCha cha)
Krc B dydis tai vidutinis dydis lietuvoje, taip kad as tikrai isivaizduoju kiek tai yra Šypsena

Raspberry, nezinau kuo tu tepi savo krutine, bet kaip tu spejai per 14-ka metu uzsiauginti b dydzio krutine, ash nesuprantu, nu nesuprantu, Nesupratlingas ash

o kas sake kad krutine b ? Sake gi kad tik lemenukas Cha cha

tai ne px… Cha chaCha chaCha cha

logiskas ats Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

:D:D:D:D:D:D:D

IR aplamai tos mergos megejos apgaudineti Nustebęs uzsideda kokius kur su formom ir atrodo daug didesni …

mataj kokios jos negeros Cha cha

tipo ir tu taip nedarytum ??? Cha chaCha chaCha cha

o kas sako kad nedaraw? Cha cha Cha cha
ha… kartajs prirejkia. bet sejp nedaraw Ne labaj nepatogu kaj per didelis livcikas… Cha cha
blem ce as vienintele merga isdrysusi diskutuot… ce Aš nekaltas Liežuvis

ALe ot vaikinam kyla klausimu…Niu C mano, ir ka pagal tai sprendziat? Dievinu juodus liemenukus, aplstu tiesiog…arba dar raudoni ar melsvi, bet tada jau reik derint prie rubu…Aš nekaltas Taigi…kokios isvados?Apakęs

tema kaip ir daugiau panom turbut buvo skirta, bet labai smagu kaip vaikinukai diskutuoja ne per daugiausiai ismanydami…Šypsena))

juo juodi pasaka grazoooz Cha cha

As manau kad nepatogu, gi kiek zinau lipcikas turi prilaikyti kad kai eini ar begi nemaskatuotu, o jai per didelis tai jokios naudos ane ?
Cha cha

Man tai tokie mielesni su formomLiežuvis Liežuvis Ir kitokiu as net nenesiojuAš nekaltas

ISvada viena JUODA, o jai dar kubu (3), JEGA Cha chaAš nekaltasCha cha

uztai ir sakai kad c Liežuvis

O kam per didelis? reik nesiot su pakietinimais tokiais, jei vaikinai jus suprantat isvis…va tada tai ir atrodo ir jauties CIKI Gerai