Liemeneles - kodel kartais su o kartais be?

jes avkoz Cha chaLiežuvis pasistenk papinyko nedevet - busGeraiCha cha

Labutis shiurpe koks lietus ? Nera Blogai nuostabaus lietaus.
Ir zmoniu nera Blogai. O mes cia atkelem Tavo kavine i tema apie stanikus ( kuri Blogai) Kas ka nori tas ta tegu nesioja arba nenesioja. Man vienodai.
O debesys tai Gerai

jo ,debesys Gerai norisi papinyka uzsimaukslinti Cha chaCha chaCha cha

Psio,man siurpe pabego. Bo… nezinau. Apie fotke savo nieko nesakiau. Reikia isimt. Negrazi as… LiūdnaLiežuvisLiūdnaLiežuvisLiūdna

Smagiausia man, sportiška, aptempta bliuskutė ant nuogo Moterys kūno… Cha chaCha cha
Ir žvilgsniai labai netrikdo, ir gražu, ir patogu, ir malonu… Cha chaCha cha

ostalis na rastierzaniji tolkio my ,paru prostyh i molodyx riebet…Liūdna
tolkio nieuzdzai biez mienia v soci iz moskvy Liūdna pozieliejei mienia niesciasnovo studenta Liežuvis nu,skazi zaciem mnie takoje lieto biez tiebia?Liūdna

Labai gerai atrodai, Elva Gerai

neboisia, tut i bez vas eščio rebiata guliajut i počti vse nervy končajutsia…
Kada gi pagaliau perpumpuos visas temas ir bus galima normaliai gyventi?

Ainu. Nusibodo sita tema kartais su, o kartais su.
Ate MAN.

Mergaites-moterytes!tikrai zinau-jei Tu Ji myli,tai tik salygos ir aplinkybes diktuos tau ar tu busi su liemenyte ar be jos…pagaliau gyvenime ar tai turi kokia nors prasme?

Gražiai čia kalbat apie papus GeraiCha cha. O ka jums bedaryti,kad kitu temu nera Aš nekaltas.
Visiems TaurėTaurėTaurė ,atsigaivinkit GeraiMirkt ir eikit namo Cha cha.

Tai priklauso nuo to ar ta diena ji susitinka su vaikinu kuris moka iveikti liemeneliu atsegima, ar yra veplys ir nesugeba iveikti to subtilaus uzraktoKietasCha chaCha chaCha cha

be liemenėlės - nei žingsnio iš namų Šypsena
velniop tuos vyrų žvilgsnius - man tiesiog nepatogu. Ypač kai reikia prisivyti autobusą Cha cha

O dabar kolektivinis sodas ir moterishkute metuku taip 20 ar truputi +, su grazia krutim, irbe papinicios… Mirkt

Todel, kad cia Marijos zeme Cha cha

Ne…Apakęs nu čia tai išrutuliojot…Geraitai koks skirtumas…taip kai graži krūtinė(super forma ir dydis)gražu be papkės…kartais tai reikalinga…visgi kai kuriom merginom(kaip bebūtų gaila), liemenėlės padeda sukurti optinę apgaulę dėl krūtų dydžio…taigi man jokio skirtumo…ilgi metai treniruočių atsegimui jokių bėdų nesudaro…(dedikuojama 010203)
bet Badui už posakį …“lygsvaros išlaikymui, vejantis autobusą”GeraiGeraiGeraiAlusCha chaCha chaCha cha

Balsuoju už tavo pasiūlytąTūsas

metu gaidys-kauno degaline

kaunas-degaline

Tai parašyk kiek jis jau turi balsųValio