LG KG800 Chocolade turetojai

sms normaliai, sugenda sensor mygtukai? na ir kas: GARANTIJA 3 metai telef, puse metu baterijai Liežuvis
man skaiciu apsvietimas atsigavo, nenoriu ejt del remonto, paskui sakys ka cia pezi… Cha cha

siaip tele 2 dave 2 metu garantija bet juk dzin,jei prades gest nauja pasiimi ir psio Šypsena yra sventos vartotojo teises tik reik netylet

kaip zaidimus i ji uzkraut per kabeli?Šypsena

ar lietuvoje yra baltu, raudonu ar purpuriniu sokoladu? Šypsena

tikrai yra. uz raudona ir ruzava garantuoju. pats maciau.

O operatoriai ar turi?

o ar as tau panasus i aiskeriagi?

lyg ir ne. Šypsena as gi nieko blogo nenorejau. Drovus

gi zmogau reikia dometis tuo: ziuret salone arba skambint i salona ir klaust. Šypsena

t2 tikrai turi,nes man siule keliu spalvuTaip

pirmas 2-3 dienas sunkoka buvo priprasti prie viso to valdymo(seniau naudojaus se k700i)
Minusas sakyciau vienas didelis kad nepavyksta sujungti su kompu, jei nori tik persikelti mp3,jpg tada jokiu problemu, randa kaip atskira atminty, bet jei reikia java perkelti tai jau prasideda problemos.

gal kam taip buvo nutike, neveikia mikrafonai,negirdziu pasnekovo ir jis manes negirdi, atrodo ,kad kazkas butu atjungta, nes nera garso, o kai paskambini,rodo ,kad isjungtas garsiakalbis… gal zinot kaip eitu sutvarkyt ar chia tik meistrai gali sutvarkyt?

ps.: ir pas mane apsvietimas puliuoja, tai sviecia,tai ne Šypsena

kontaktai nekontaktuoja ir tiek. labai daug nekainuos.

kai skambini girdisi kazkoks snypstimas bet balso nesigirdi,ir rodo kad reikia mp3 mygtuka paspausti…tai gal kas nors isjungta…