Levretės

Nesupratau kur tą žurnalą užsisakyti?Noriu jo! Tai ko Bel Etual persimetė ant jorkų?

Nu ir gerai, kad nedavė Mio - pas jį tiesus mentės kampas. Nafig mums to nereikia.

Neliūdžiu neliūdžiuApkabinimas
Labai džiaugiuos, kad yra fiefoerniek’s, dogcastles kraujųGerai O va Albos puppiai turės ir Canta Libre ir taip pat De Shirkan ir Talata.

Albos puppiu pedigree galit rast http://www.sonetas.com/puppies.html .

[quote]Nu ir gerai, kad nedavė Mio - pas jį tiesus mentės kams. Nafig mums to nereikia.
[/quote]

Pritariu visu šimtu procentų. Dabar kai į jį pasižiūriu tai suprantu, kad žavėjausi ta spalva ir tiek. Mentės kampas tiesus, jis baisiai mažiukas, kraujai man visai neįdomūs…

Beje, susirašinėjau su Jegorova biški tai ji labai labai mane palaiko ir sakė, kad labai džiaugiasi, kad yra jaunų žmonių rimtai užsiemančių su šita veisle ir ieškančių gerų reproduktoriųDrovus

Todėl, kad Maskvoj levretę gali gauti už 500 USD, o jorką už 1000 eurų. Yra skirtumas?

Nu bet ir nusivažiavo Bel Etualis…Blogai

Skirtumas yra,bet tada nuo tokios levrečių kainos ir kokybė priklauso?

Kai buvo Latvijoj,specūchoj,tai viena moteris su dukra,kurios taip pat augina ir veisia levretes,susidomėjo Beniu tik todėl,kad jo kraujuose yra Bel Etual kraujų.Tai palaikau ryšį su tom moteriškėm,na ir gal išeis sukergti jų kales su Beniu!Šiaip jos buvo nusiteikusios gan entuziastingai!

Biški nesupratau ką norėjai pasakyt…
Šeip visoj Europoj levrečių kainos yra apie 1000 eurų. Tik pas mus Lietuvoj čia taip popigiaj…Nekaltas

[quote]Kai buvo Latvijoj,specūchoj,tai viena moteris su dukra,kurios taip pat augina ir veisia levretes,susidomėjo Beniu tik todėl,kad jo kraujuose yra Bel Etual kraujų.Tai palaikau ryšį su tom moteriškėm,na ir gal išeis sukergti jų kales su Beniu!Šiaip jos buvo nusiteikusios gan entuziastingai!
[/quote]

Niekas ir nesako, kad Bel Etualio negražūs ar blogi šunys. Turi jie tikrai puikių šunųGerai Bet bent jau manęs jų kraujai visiškai nedomina, nes visi šunys nuo dviejų reproduktorių ir tie patys tėvas ir sunus. Visą veislyną veda PETIT AMUR Du Domaine De Chanteloup. Man įdomūs Skandinavų kraujai kur levretės tikrai aukšto lygio.

O žinok rinktis su kuo kergti su kuo ne tikrai turi. Ar tu nori, kad su prasta kale sukergtas Benis turėtų prastų vaikų ir poto visi šnekėtų, kokie baisūs vaikai nuo tokio šunsNekaltas? Žinok patinai su bet kuo kergtis nepuola… O ar tu iš tikro nori kergti Benį? Juk žinai kaip pasikeičia patinas nuo kergimųNežinau

[quote] Skirtumas yra,bet tada nuo tokios levrečių kainos ir kokybė priklauso?
[/quote]

Jei pasakysi, kad Valerka blogas, o jis iš to paties Bel-Etualio - patirsi mano firminį iš dešinės…su visais iš to išplaukiančiais lūžiais.

Negaliu sakyti, kad Bel-Etualis nusirito. Tiesiog, kai yra du šeimininkai, kartais nutinka tokių momentų, kai kairė nežino ką daro dešinė. O turint omenyje, kiek šunų jos turi ir jais deramai rūpinasi, nesistebiu, kad kartais reikia atkreipti dėmesį ir į finansinę reikalo pusę. O kas iš BE yra stabdis - mes ir taip uikiai žinome. Ta teta, su kuria aš bendrauju šitiek metų - yra puiki, išprususi ir geraširdė moteris.

Jos gali sau leisti prduoti šuniukus pigiau, nes pas jas vienu momentu būdavo 4-5-6 vados. Na, mano sąlygos ten irgi išskirtinės.

[quote]Bet bent jau manęs jų kraujai visiškai nedomina
[/quote]

Šiame etape aš sutinku, kad jie neturi ko pasiūlyti, apart minėtų patinų palikuonių. Mums reikia žiūrėti į priekį, o ne dairytis atgal. Mums reikėjo naujų kraujų, o prieš eilę metų Valerkos atnešti karaujai buvo tai, ko mums labai trūko. Dabar reikia atrinkus geriausius ir ieškoti kitų kraujų.

Nesakau,kad Valerka blogas.Man jis asmeniškai gražus.Net ant tel.jo foto užsidėjus esu! O kokios ten tau salygos išskirtinės?Gal išeitų jomis pasinaudoti dėl kalytės!Aišku su tavo pagalba! Liežuvis

Kam tau gimininga kalė? Nekaltas Juk jos kraujuose igri figūruos Valerkos tėvas…

Ok mielos tetos, einu dirbti. Pareiga klykia.

http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1302816-=(397322034
Galiu į parodą Vilniuj atvežti savaitgalį Taip

Is tiesu labai Gerai zurnalas.

Bet tu nori bet kokios kalytės! O tai reiškia veisi bet kokias levretes, svarbu veistBlogai Levrečių gerų veisėjų ir taip nėra itin daug, veislę reikia gerinti. Dabar dauguma levrečių gerokai peraugusios ( teko girdėti ir apie levretes 42 cm kai standarto riba 38…), prasto temperamento. Ir prie veislės bloginimo prisidėsi Tu su bet kokia kalyte. Nesvarbu kaip, nesvarbu iš kur… Svarbu kalytė galinti turėti vaikų ir, kad kiek galima pigesnė būtųBlogai O veislei reikia kuo daugiau aktyvių ir teisingų veisėjų. Aišku aktyvių ne tokių kurie turi po 20 vadų per metus…Nekaltas

Tu bent jau turi sugalvojus kokio tipo tau levretės patinka? Kokio tipo tu nori veisti? Ką tu nuveiksi gero veisdama? Turi planą keliems metams į priekį?

Aš- turiu. Esu jau numačiusi kelis patinu į priekį, žinau kokią noriu matyti levretę ir žinau ką turiu pakeisti. Man Alba- labai graži kalytė. Idealaus ūgio, puikių judesių, labai geros galvos ir pigmentacijos. Trūksta temperamento, norėtųsi ilgesnio kaklo. Ir ieškojau tokio patino, kad jis užpildytų visus trūkumus. Ir tokį radau.
Planuoju iš pirmos vados pasilikt geriausią kalytę. Priklausomai nuo jos trūkumų ieškosiu patino. O variantų tikrai yra. Daug valandų praleistų prie interneto davė rezultatų. Susirašinėju su keliais veisėjais. Tarp jų Jukka iš SoltarsMirkt Žinoma jei tau tai ką nors sako.

Man tikrai labai gaila, kad užsispyrimas (“laba noriu ir turėsiu”) viršija galimybes. Nes kaip suprantu labai geros kalės įpirkti negali… Tai gal palauk kelis metus ir įsigykGeraiGerai kalę kuriai parinkus teisingą porą būtų galima gauti gerų vaikų?

Pasitaupius,man finansai leistų isigyti ir gerą kalytę,tik dabar reik ieškoti tokios,kuri man patiktu išvaizda,charakteriu ir t.t.Žiūrinėjau LUX LORAL,ELEDI GRACE veislynų veistus šunis.Su laiku,kai bus padoresnės galimybės tikrai rimtai kibsiu į paieškas.Taip kaip ieškodama gerų seterių praleidau daugybę val.prie interneto.Manęs nuvertinti nereikia!Nesu aš jau tokia bjauri ir visą kitą.

Nieks nesako, kad tu bjauri, bet susidaro toks įspūdis, kad ieškai pigiausio varianto.
Pažiūrinėk dar ir Caeles veislyną. Ten yra labai neblogų šunų.

O tai tu jau internetą turi?

www.caeles.no
www.geocities.com/eledigrace
www.geocities.com/kennelloral
www.greyhound.it
www.vertragus.it
www.zone.ee/dragonhunter
http://forum-romanum.pl
www.kennelbiscotti.com
www.home.no/talata
www.bel-etual.ru
www.kennel-eugenios.com
http://personal.inet.fi/koti/necku

PradžiaiMirkt

Nes iki 25 dienos lietuviams tik 50 lt, o Joey būtų 25 eurai.
Bamber vežkitValio Aš tai taip ar taip važiuoju, statysių papiljoną Barį.
Teisėja Rita Kadike-Skadina(LV).

Jau turiuValioApkabinimas

Kai tik įėjau buvau išbučiuota baisiaiMyliu Vaikis iškart pasijuto savas, jokio streso, nieko. Dūksta, žaidžia šokinėja, žaisus tampo. Superinio charakterio berniukas.
Su Alba kol kas nedraugauja. Jam žymiai įdomesni žaislai ir mes su seseValio Alba tai žaist lenda (apie tai pranešdama baisiausiu lojimu), tai pavyduliauja (ir labai garsiai urzgia). Vienu žodžiu baisiausiai gasdindama Joey.
Tikiuosi vakarop apsitrins kampai tarp jųApkabinimas Alba nebepavyduliaus,o Joey nebebijos josŠypsena

Na, mielos damos…Temą atnaujinsime, kai bus apie ką kalbėti.