Lentos į fazendą

bl kokie narikai tie končini, tas geras kur medį iškasinėjo ir aukso ieškojo Juokiasi Juokiasi

a ko niekas nediskutuoja?delfi.lt/verslas/transportas/valstieciu-bedos-nesibaigia-a tmestas-ir-naujasis-automobiliu-mokestis.d?id=82589149

Algirdekas pasake kad bus atmestas…tai visi ramus Juokiasi

m.delfi.lt/verslas/verslas/article.php?id=82590737Va cia jau rimciau

Ka ten Algirdekas, lianTkai pasirodo valdo Nežinau

Juokiasi Juokiasi JuokiasiTo tak…dziankuju panam Cha cha

kostia, tu savo kvailos galvos pagalba paaiškink savo kvailą išvedžiojimą, apie ką kažkas svajoja. Juokiasi aiškiaregis tvaju matj…

GaJdys pasirodo tas Rublevut Taip pridave visus narkobaronus Blogai

Gal kazkas paaiskins to revolut privalumus, ar cia kaip su hibridais: teoriskai arklys, praktiskai nesikelia.

Man pagrindinis pliusas, kad atsiskaitinėji kokia nori valiuta ir nėra konvertavimo mokesčio, taip pat Apple Pay palaiko. Dar galima išgryninti bet kokiame bankomate/šalyje 200eu nemokamai, bet nesinaudojau.

anelka -> saloje daugelis bankų neleidžia atidaryti sąskaitų EUR ir kitomis valiutomis, todėl atsiskaitant ne GBP imamas apie 2 procentų keitimo mokestis. Todėl Revolut naudoju visur kur mokėjimai ne GBP. Šiaip limitai juokingi, bet dabar absoliučiai visur galima atsiskaityti kortele, tai galima iš bėdos išsiversti ir su 200 GBP limitu išsiimant iš bankomato. Asmeniškai turiu 3 sąskaitas, nes dažnai neužtenka 5000 GBP/mėn limito valiutų keitimui. Va per mėnesį konvertuojant £15000 sutaupo £300 - 375.

O lt bunant koks tolkas?

Tai gali is bet kurio bankomato pasiimt grynus, nesukant keusu

200 tik?

turi privalumu, bet tai ir kaip obulys…dalimi mados reikalas… - kaip tu neturi revoliut ??? Cha chane plia…aš gryniaka turiu Juokiasip.s. ar patebėjot kaip po truputi dingsta gryni iš piniginės ? kaip keistai jau atrodo žmogus kuris lapatnike turi daugiau kaip 100 euru ? Cha cha

Tuoj swedbankis paleis aplepay. Revolutas nueis į nebūtį Gerai

nu negaliu aš be grynų Nešalia darbo kaimynystėje stroikės vyko, ekskavatorius su kaušu elektros kabelį nukirto, ko pasekoje pas mus kortelių skaitytuvai neveikia, grynų kišenėje nėr ir keliauja nuleidęs nosį jaunimėlis…

Gryni gerai. Vien tik dėl Linco paminėtos situacijos. Aš nuo revolut pabėgau, kai teisės pradėjo nebetikti. Galų gale gal ir poreikis baigėsi.

O lt nemokamai i6grynint gali tik apie 600eu, kas šiek tiek nervina.

plia kaip reikia kokios krizes kaip Graikijoj- kad nusiimt 50 euru reikejo kokias 3 val prie bankomato pastovet Juokiasi