leidimas gautas

zacepas Gerai Gerai Gerai pastebeta… vos ne kas antroj laidoj zvejybinej filmuojasi o per TV nieko negali apie verslininkus pasakyti… vnz loxas ir tiek

Kad Tironas ir jo rastai sajungai neidomus, tau tegu jis nekliedi, kad ir kiti neidomus. O jo kliedesius tai taip, sajunga ignoravo ir ignoruos. Nes ner apie ka su susireiksminusiu nevisprociu diskutuot.

Ble dauneli is Salmo , as esu paprastas zvejys , spiningautojas is Silutes. Zinai man i kita Lietuvos gala, trenktis ir dar zinant kad tamsta nesilankys, yra sunkoka. Tu buoze nustok kitus verslininkais vadinti, kai pats esi nulis. Apie ka tu kause sneki ? Ka tu moki ? Ka tu izuvini gnyda ? As nuo balandzio pradzios iki lapkricio ar gruodziu, kol ledas pasirodo, moku 14. 60 euro kas menesi . T.y 6-7 menesius x 14.6 euro uz leidima. O tu juokdary sedi savo Klaipedos Salmoneliozeje ir ilindes viena karta i televizija manai kad esi protingiausias ir visus gali teisti ? Tai ko ten nestovejai aiksteje ? Ble is kur tokiu mausu teoretiku tik randasi. Nu taip taip, Paulius gi isvykes , o jo Shunekas amsi vienas paliktas

Na sitame reikale as matau tik kelis milziniskus trukumus… Tai, kad nera vieningumo tarp tos mazos zmoniu grupeles kurie turi noro kazka daryti. O antra, gaudanciu lasisas zveju abejingumas… nes tikrai ne viena zmogu zinau, kuris gaudo lasisas, laksto menesi palei upe, zinojo apie siandien ir tikrai galejo dalyvauti, bet neatvyko. o poto 100% dejuos kaip blogai…(ir cia akmuo i muselininku darza) Cha cha

Uz lasisas tironai kovoti !!! nes toks vaizdas, kad jei salatis butu meselininkas, tai butu viskas zjbs ir sajunga ir mitingai, bet kadangi spiningautojas tai nx Juokiasi

Tironas rase : visokie zacepai ir yra verslininkai. mes mokam, mes izuvinam, mes isleidziam blizgems… " Nu tu gnyda , kuris save laiko vikingu, gal tu viena diena uzsiciaupsi ? Visi aplink verslininkai, vagys, tik tu raudonmedi teisuolis ? As niekam nemokejau ir Saulius man nedraugas, bet tu buoze esi konkreti piktzole visame sitame reikale. Kad nuimtum nevykeli gaza, as numeciau sarasiuka “tinklu” su kuo as leidziu laisvalaiki . Nevykeli, tu su savo SALMO sluotom , tik laidos filmavime ir gali smaukytis, poto, gi nulis . Man istikro geda, kad Muselines atstovas yra butent toks. Nu sitas, ble nemeluojant ■■■■■■. G.Loomis STR 1141 GLX G.Loomis Forcelite FLHSR 1021S IMX St.Croix Legend Elite LES68MXF M-Aire Trucha Boron Twichin 52M Evergreen Combat Stick Temujin TMJS-60UL “AERIAL” Evergreen Poseidon Salty Sensation Psss-84t “Marksman” Smith Strategy Tourler STS-HM63BS Smith Troutin Spin InterBoron IBXX-53MTH Smith Troutin Spin InterBoron IBXX-87BSP Smith Lag Less Boron TLB-45DT/3D-Twitcher45 Smith Lag Less Boron TLB-63DT D-Twitcher63 Smith Lag Less Boron TLB-73DT D-Twitcher73 Va cia mano “verslininko” arsenalas p.s gal salmo nori atvaryti koki japonisku spiningu reklamiuka susukti i kaima Silute ? *velniop* eini Vikingas Cha cha Cha cha Cha cha

Uz toki arsenala prie stalino i sibira vaziuotum Juokiasi

Tiesiog graudu skaityti, ka raso kazkoks nevykelis p.s as cia apie Tirona

Tai jam kas ne su museline gaudo, tas nezmogus Juokiasi o ypac lasisas Cha cha tai nesistebekit tokiais jo rasineliais Linksmybės

Pasol i Salmo eugenijau . Kaip buvai kausas, ant maximos maiselio smaugentis lydekele, tai ir likai Labas

O, Tironas saunuolis, dar ir savo komentarus visus istryne matomais. Tipo “as ne prie ko”

Juokiasi Apgailetinas

kadangi kazkas istryne pakartosiu. meskeriotoju sajunga nieko nedare situo klausimu iki paskutines minutes. sito isatymo patekimo i seima galima buvo isvengti. ir pirma karta svarstant komitetas buvo priverstas nepriimti. Tada gavo teisingo spaudimo is tikrai tuo besirupinanciu. antra karta , iniciatyvos kaip suprantu emesi salatis ir reikalai nueijo ta vaga kokia nuejo. tada reikejo pseudo mitigelio, priminti kad yra kazkokia sajunga. nei puspapio nei jokios kitos info is sajungos jus negausit. nebent salatis teiksis forume parasineti. o jei ji veiktu taip kaip turejo veikti, kai buvo sumanyta, situacija butu visai kita.

Ok, bet Tironai jeigu tu buvai teisus, nx istrynei visa kolione?

Netryniau. Gal moderai, salacio prašymu. Nes neturėtų būt smagu skaityti. Galėtumet daugiau spaudimo sąjungai duoti. Gal imtų.realiai dirbti. Dabar vienas durnelis muselininkas kolioja, o visiems gerai. Na gerai tai gerai, bet kur rezultatai?

Tironai, o tau nekyla klausimas, kad jei kolioja tik vienas durnelis muselininkas. Tai gal tas muselininkas is tikruju durnelis visiskas? Ar visgi isivaizduoji kad tu vienas protingas o kiti durniai? Siaip tai varai pro sali ir net labai juokingai smarkiai pro sali :smiley:

Nekyla. Nes ir aš ir tu pats žinai kad sąjunga nieko nedare. O seip pasakiau kaip yra. O jau tauta lai galvoja. Man gi negaila kad jei žmonės pinigus švaisto Mirkt

Tu zinai… Cha cha nebejuokink tu zmoniu su tokiu savo zinojimu.

A va, kad ir kaip nepriimtinas man “Žora iš salmo”, bet šį kartą labiau jo postuose matau tiesos… Sauliau, o juk ne vienas Tironas mano/mato kad veiklos kurios reikia - nesimato. ir su “jis vienas viską žino” - labiau pataikai ne į Tirono, o į savo daržą. jei jau niekas nieko nežino, tai gal laikas būtų informuot? nes deja, bet rezultatai kalba visai ne “labai veiklaus ir viską žinančio LiMS” naudai… ir Dieve duok, kad visa šita “fignia” pasibaigtų taip, kaip mums norėtųsi…

Nu tai nepatinka ka daro LiMS tai eikit ir padarykit geriau. Is kur tas supratimas kad LiMS jum kazka uz kazka atidirbinet turi? Kadangi pinigu net pusei datbuotojo etato islaikyt net arti nesurenkama, tai kodel kazkas uz kazka turi dirbt? Jus isvis aciu sakykit kad nors kazkas isvis is idejos daroma o ne cia kazkokius proekaistus susireiksmine reikskit. Visi blia ereliai kritikuot. Nu tai jei taip gerai zinot kaip ka reikia daryt, tai eikit ir padarykit nemyzcioje internete. O jei patys sugebat tik pamyzciot, tai gal pabukit ramus su priekaistais, kad kazkas kazko per mazai daro. O tai daknisit galutinai net tuos paskutinius dar kazka darancius. Nebedarys isvis niekas nieko. Sugrazins jum versline zukle pilnai ir galesit dziaugtis su savo kritika ar nepasitenkinimu kad kazkas apie jus per mazai sokineja.