ledas

Nėra šaltų moterų, yra tik vyrai, kurie nesugeba jų įkaitinti… Liežuvis

NA JEI PRASO, TAI IR DUOK!Mirkt

kartais atsibosta.
o be to merginom greiciau atsibosta kai vaikinas prie ju lenda nei atvirksciai.

Tada duok tik tiek, kad sirdis neuzsaltu! O tam reikia labai nedaug…Cha cha O atsibosta tik tada, kai vaikinas nerupi! kai myli - niekada!!!Mirkt

o kaip vaikinas per daug tave sildo ir per daug tavimi rupinasi kad tau nieko netruktu kad tau viskas gerai butu. tada ir ragus istatot??? pvz. as negaliu merginai duoti mazai tos taip vadinamos ssilumos. arba daug arba isviso neduoti. o kai tu stengiesi ir tave ant ragu tai geriau isviso neduoti, ir kolkas tai pasiteisina…
tave mergina isimyli o tu nerodai jokio demesio nors ji tau labai simpatiska ir noretai jos tai nors pabendrauji nors ir trumpiau negu suteikiant siluma bet nors veliau ne taip skauda buna.

aikit jus zinot kur… visoms jums patinka blogiukai, o kai pamatot kad vaikinas yra tikrai geras tada jau pradeda visaip varyti tu per geras man ir panasiai. tai kur jusu siluma kai idedi tiek prakaito ir ugneliu.

Kur mums eit-kur? Zinau, kad esi geras vaikinas ir as pasiruosus priimti ugnele is tavesMirkt Tik va beda: ar tu pasiruoses ja man duot?!Aš nekaltas

nepyk bet kolkas tikrai nea nebent draugiskai.

Auksine mintis! Gerai Gėlės

Tai zinoma, kad draugiskai! Kitaip as net ir nesitikiu!!Cha cha Tai ka, varyk i Vilniu - bus balius!!!Gerai

Vistiek mano laikas geriausias… Liūdnas

He he sitoj aikstelej faina saulutes paisyt Laimingas Ir mano teises islaikytos sitoj aikstelej- nostalgija net uzpuole. Noriu i gimtine ŽliumbiaPabandykit dar prie pacios elektrines velai vakare kai masinu nebuna… Isibegejimui kelias didesnis Mirkt

Cia konkurentas 2 vietos laimetojas Shernys.