Ledainė SOPRANO Vilniuje

Siaip tai Scarparo buvo kitoj gatves pusej Liežuvis
Sorry, Isabelle, tixlaus adreso as nezinau, cia tik siaip pastebejimas is mano puses Mirkt

Girdejau ganda, kad ji yra priesais Scarparo parduotuve, kitoj gatves pusej

Pilies gatves pradzioj, tikrai pamatysi

Kaip matai, greitu laiku i ledaine bus tas pats eiti kaip ir i kina-kaina ta pati, o malonumas?

ok,reikes dar karteli paieskotNustebęs

na kai eini nuo katedros i ‘ten’ tai po desine puse… net adidas dar nepriejus… turbut mazdaug pries hankel zvenkler Cha cha indu parduotuve Mirkt
Kur jau ten prieshais ‘scarparo’ iki ten dar visas žvilgsnis Laimingas

Buvau savaitgali. Nu ledai skanus nerealiai! Aisku, kai kurios porcijos labai brangios, bet uztat kokio dydzio - nuo tokios ir sociai pavalgyt gali! O ‘kausiukais’ visai nebrangiai gaunasi kaip uz naturalu skoni. Gaila, nebeliko vynuoginiu takart, labai norejau paragauti…

rasiu!Laimingas

Nu baik burnoti Šypsena O kokiu ledu neradai? Su silke ar su kepsnio skoniu? Šypsena
Man kaipo tik Capri visai nepatiko…

Aha, ir aš buvau. Tai gėriau vaisinį kokteilį vien dėl to, kad ten ledai beveik vien vanilininiai. O kadangi aš vanilės kuo toliau, tuo labiau nemėgstu, tai Veee Einu geriau plombyro dešrą nusipirksiu (tik gaila, sunkoka rasti be vanilės). Cha cha

man Gerai…bet ledu nevalgiau…Šypsena

buvauTaip jau…Tūsas
ledai labai skanusNiam niam ir sotusJuokiasi maistas visai dienai
valgiau ARFA ledus(su bananu,vysniu uzpilu,sirupu,sausainiukais ir t.t)GeraisuperMirkt