lazerine pele

na gal ir jauciasi bet labai gi jau brangus tas pagerejimas nemokai ir as paimciau tik ne uz 300Lt

a man ir optine labaj gerai Šypsena

siaip pazejeu bmse, tai 250, atpigo. Taip, bet tai teisingai, nes 350, tai cia biski jau per daug uz pele… Nežinau

nereali pele, padirbau su ja tai negaliu atsidziaugt, jos forma, mygtukai tiesiog idealu, o ir ji pati eina kaip per sviesta, perkeltine preame aisku Šypsena, vien zodziu siaip nereali pele, gal ir nepagaileciau 250 litu… Nekaltas

Butu ne cordless tai butu ir pigesne ir geresne (cia mano nuomone aisku).

Jos belaidishkumas man taip pat minusas, turiu Microsoft Wireless optical Blue ir jau antri metai kaip keikiuos Šypsena

o tai kuom tau blogai, man kaip tik tas pradejo labai patikt irgi

O gal kas pamenat kiek kainavo optines peles kai jos atsirado rinkoje ir kada tai buvo. Manau pagal tai galima bus prognozuoti kada atpigs ir lazerines iki kokiu 50Lt. Bet jauciu kad padoria galima butu isigyti uz tiek dar reiks keleta meteliu luktelti

bla bla… ir koks skirtumas kad ten tipo tikras lazeris ir pan. naudojant jokiu superinio pagerejimo nera. viskas nebent del dpi 1000, taciau yra kur kas geresniu charakteristiku modeliu. o tas belaidiskumas tai… Liežuvis man laidas netrukdo. jei kam gali trukdyti tai visu pirma geimeriui (kuris niekada nesirinks belaides peles, manau), ar bbz kam dar. zodziu uz tokius pinigus nepirkciau. ir apskritai belaides nenoreciau. galima ir geriau investuoti litus

siaip tai jegova sita pele. o ir lazeris tas matosi - tiktai tam tikru kampu pavertus galima pamatyti mazyti raudona taskeli ten toje optikoje. forma ir mygtuku gausa - tikrai aukstam lygyje. akumas laiko mazdaug savaite - po 5-6 darbo valandas kasdien. na kaina tai tikrai nemaza - bet po truputi jau pinga.

man dizainas kaiptik zjbs Šypsena laukiu wired versijos Šypsena gerai kai taip prie rankos prilimpa ;]].

man optines uztenka,bbz 2 metus turiu ir jokiu bugu nepastebejau