laymykys :D

koks ten mazas, kai uzmetu tinklas tai pas mane visi tokie ir mazesni i keptuve keliauja Niam niamsu gesintuvu tai *pimp…* jau tokie issitasko Klasta

tai su boru ne taip reik daryt. prisiperki vaistinej boro, tada padarai su batonu ir vandeniu tesla, pridedi ten boro. ir kur prie zoliu paseri ta fignia. Cha cha joms pilvai issipucia ir jos i pavirsiu iskyla. Juokiasi Juokiasi Juokiasi irgi labai geras zvejybos budas, tik reikia ta zuvi iskart ir isvalyt.

a beje kur karabito gauti? Pamenu kai mažas buvau ir prasidėjo visuotinis vandens skaitliukų statymas, prisipyzdindavom iš dėdžių to daikto… Apkabinimas paimdavome plastikinius butelius, vandens, karabito, užsukai ir numetei kur, gerai išsitaškydavo Velniūkštisteko kelis kartus į balkonus numesti, geras vaizdelis būdavo Juokiasi

yra karabito kur virinimo prekes

ne saku reikia deti i gesintuva,o zoliu…siaip gerai priglusina zuvis…senokai taip gaudziau,gal paauglys kai buvau Kietas

visi zwejey Tūsas

"su gesintuvu: tai skambini doktorui, pasiėmi išgert ir pakramtyt ir varot su juo žvejot Mirkt

Juokiasi

ant kuostmuzo pagurklio ispjovus ir ant trisakio pamovus gerai kibtu Taip

Kokius cia vejus peza maistklubio bolbojobai? Klasta Apsvaigęs Juokiasi

Pilnatis gal, ar savaitgalis buvo su gausiais miltukais… jau pezat bele ka… Šypsena