Laisvų pašnekesių kertelė LPK-4 (pokalbiai apie viską)

Knew, svajonems issipildyti galima padeti… Šypsena Juk mes galime inicijuoti pakeitimus… Nekaltas

Aišku, galimaŠypsena

Bet reikėtų naują klubą kurti. B+ atrodo, tai nenusimatoNežinau

Knew dėkui už nuorodą. Matau buvo įdomių pasiūlymų. Bet dauguma balsavo už tokį pavadinimą. Reiškiasi taip turi būti. Demokratija tpsknt Juokiasi

Ee, ne juoktis aš čia norėjau…tik ženklą pamiršau to su besivartančiom akim Šypsena

Div, aciu tau… Šypsena Tu man suteiki galimybe pamatyti idomius zmones… Labas

Amžinybe, pats turėjai omenyje mane?..

Ne Šypsena

Na tai kaip begyvuojate? Kaip prėje metai? Ar daug nesamonėlių įvyko? O gal visai nieko buvo? Norėtus paklaust klubo narių,kas geresnio ar prastesnio įvyko per praėjusius "Raudono ugninio šuns" metus nutiko? Nors jie pagal mėnulio kalendorių nesibaigė,baigsis vasario 17 dieną 18 vakro kai stos "jaunas" mėnulis. Visa paguoda į artėjančius,nes gerbuvio pagerėjimas nusimato juose visiem daugmaž.

Šuva kap šuva… Kieno paauklėtas gyveno daugmaž gerai. Ir ėdesio pakako ir prižiūrėtas buvo. Veislė įpareigojo. Kiti gi zyliojo uodegas pakėlę kas sau būriais ir po vieną besitenkindami rastu kaulioku ir bemintydami apie šiltą būdą… Juokiasi …visko buvo. Argi būna kam taip kad viskas einas “kaip sviestu patepta?” manau nelabai. Aišku reik tikėtis kad Kiaulės metai nebus labai kiauliški Nekaltas

Kaip suprasi tą “kiaulystę”,nes gal norėsi suvaidinti “bednioką” kad pasponsoriautu ar dotuotu kas,o če bac ir “nukrenta” netikėti finansai kurie tik sugadins bendrą “vaizdelį” ar taip kruopščiai kurtą poreikio įvaizdį. Juokiasi Va taip ir bus kiaulystė ir “ablomas” padares perniek visas įvaizdžio perteikimo pastangas.
Na šeip Kiaulės metai tai “pilnėjimo” metai ir pastangos laikytis dietų, gali būti niekinis. Bet materialinių aspektu tai gerbuvio pagerėjimą ir finansinį stabilumą pajusti turi visi,tik vieniem eisis viskas be jokių pastangų,o kitiem reikės pakeisti požiūrį,elgseną ir savo sampratą viduje,kad Kiaulė galėtu atnešti jiem tą gerbuvį. Ypač geri metai bus Avinam ir Liūtam,nes nepriklausomai nuo jų pastangų gerbuvis progresuos ir tvirtės materialinė bazė. Labas

–Aš kjp lb “tyrinėjantis” individas drįsiu pastebėt, kad patys žmonės ėmėm skaičiuot metus nuo - mūsų atveju - Žydo gimimo (prieš tai patys sugalvoję kokiu intervalu bus tie “Metai”, “Mėnesiai” etc…), paskui patys dar prigalvojo pavadinimų tiem metam (Šuns, Ožio, Gaidžio, Kiaulės…) ir po to patys svaigsta spaudoj, per Tv jau kelias laidas akie kampu mačiau apie tai. Rimtu veidu pasakojo apie Mistiko minėta svorio metimą/priaugimą o “diktorša” rimtu veidu klausinėjo klausimų susiijusių su “Kiaulės metais” Cha cha… Vnž. cirkas… Bet gal ir smagiau taip (jei nežiūrėt rimtai) nes ir aš gavau tokią visai beveik nepadoriai nešvankią kiaulę per Naujus Valio

Tiesa, aš “Liūtas” neva, tai turėtų gerai būt, gaila tik, kad iš ties visa tai bullsh1t ir pinigai iš dangaus nepradės byrėt Liūdnas

Liaudis sako: “Pažiūrėsim kai dugną dėsim” taip kad Div praėjus Kiaulės metam galėsi vertinimą teikti,o dabar tavo teiginiai tolygus spėjimui ir pranašystei. Gal tu ateities spėjiku pasidarei? Ar išankstinį įvikių programavimą praktikuoji? Ko tai niurokai nusiteikes savo atžvilgiu? Kalbi apie realijas,o kuom pagrist gali prognoze savo? Mirkt

Mistikas>–

[quote]Gal tu ateities spėjiku pasidarei? Ar išankstinį įvikių programavimą praktikuoji? Ko tai niurokai nusiteikes savo atžvilgiu? Kalbi apie realijas,o kuom pagrist gali prognoze savo?
[/quote]

  • Aš tik pastebėjau viso to ištakas, kurias patys susigalvojom. O jei svoris gerai auginsis šiais metais, tai aš už Taip (tikiuosi tai ir raumenų masei galios Gerai )…

http://download.yousendit.com/6B16676254FD6C98 Tūsas

Idomiai… http://forum.ufolog.ru/forum/messages.aspx?topic_id=747&mes_id=-1

Taip, teoriju nemazai egzistuoja. Kiekvienas is musu turi po keleta Šypsena . Bet sprendziant is visko , is musu tikimasi, reikalaujama tobulu santykiu tarpusavyje ir su aplinka. Nurodytas kelias/budas- MEILE. Juk sakoma “Mylek savo artima ,kaip pats save” . Visa kita, kaip zadama, bus prideta.
Tai lyg ir neverta per daug gilintis i super duper technologijas, kurios vistiek akmens amziaus ,o su meile susije tik tiek ,kiek tai naudinga sau paciam Šypsena .

…nieks iš nieko čia nieko nereikalauja manau… Tuo labiau kažkokio tobulumo… Tikisi? Va nebent… “…ilgai laukęs dar palauk, grįšiu iš tiesų…” Šypsena

"Mažai tikrai besilanko nes …?" Vo čia reikėtu atsiliepimą savo pateikti, kaip Jums atrodo esamas reikaliukas ir ką siulote šiuo klausimu.
O reklamą trinti turi moderai (jei tokie čia dar yra?)

tam reik zmogaus sutikimo, toli grazu ne kiekvienas (kad ir sergantis ta liga) sutiktu. Ir siaip daug pigiau ir paprasciau pirma pabadyt bezdziones

Kieno ligas? Gyvūnų ar žmonių? Jei žmonių tai ir bandyti-kankinti žmones o ne gyvūnėlius.
Labas