Laiminga seima

vaiku darzelis kazkox Juokiasi Juokiasi Juokiasikas nesuprato kame cia reples uzuojawtos ir linkejimai idiotams Cha cha Labas Juokiasi

nu as tai nepagaunu kampo Ne

Nu cia labai jau paprasa Taip Dideliu moksli nereikia Taip Cha cha Cha cha Cha cha

Labai gerai matosi.

nu aisq ji teisi,pasiziurekit…pirmas trikampis per istrizaine yra biski mazesnis…gerai isiziurekit,labai lengva perprasti…y\ ie pagalbiniai langeliai jums viska pasakysi… Šypsena o jeigu nesuprantat tai jums prie pamoku dar ilgai reikia pasedet

ble nu baikit cia sh malt… Cha cha

visa cia problema yra ta, kad skirtingos tu spalvotu figuru krastines, jos isdeliotos kitaip sudaro skirtingus ilgius. Šypsenair cia jokia optine apgaule. tik reikia viska matematiskai ivertinti Cha cha

jo blemba, man irgi sitas dalykas kelias dienas nedawe ramybes. nu sian isanalizawau Cha cha wisa sita ir gawos kazkas panasaus kaip rase empsis. skirtingi sitie trikampiai ir gaunas wizualine apgaule. ir prasau marticai nebekankink musu daugiau su tokiais “trikampiais” Cha cha

tai ash jums sakau, chia tas didelis daiktas net nera trikampis! raudono ir zhalio trikampio susilietimo vietoj - kampas. Apatinio pieshinelio plotas butu didesnis, neskaichiuojant, kad tas kvadrachiukas ishkastas. O kampas ten del priesh tai mano minetos priezhasties… Trikampiuku smailiausieji kampai nevienodi

kaip tai gali buti, pats suwoki??? Cha cha

aurora > niekur as neisiu, kol pats neisiaiskinsiu, galu gale makes destytojai nunesiu, lai paaiskina man Cha cha

ajkit velniop… vel galva isiskaudejo… Pavargęs

o man pasirode, kad figuros plotas nelygus ja sudaranciu daliu plotui ?!

Tiems kurie iziuri monitoriuje apgaule : Nusipieskite tas figuras ant popieriaus lapo ir pamatysite kad monitoriuje vaizdas jusu neapgauna Mirkt

neziurekit i sumazinta varianta, nes cia linijos blogai matosi, atsiverskite pilna vaizda ir paziurekite, kaip viskas atrodo

man atrodo, kad virsutines figuros raudonasis trikampis didesnis nei apatines… Nekaltas… tai dada viskas ir gaunas taip Šypsena bet gal ir ne…

2 Matricas: Retrox teisingai sako, tik ne dėl tyčinio netikslumo čia taip, o todėl, kad tie didieji trikampiai skirtingi. Jei prisimenat geometrijos pamokas, paskaičiuokit mažųjų trikampiukų smailiausius kampus: to žalio mažiuko tg=2/5, o raudono tg=3/8. Vat dėl to viršutinis “įlaužtas” trikampiu susilietime, o apatinis iškilęs. Vat.

ciunkis, kox cia tau turis? Cha cha cia plotas Cha cha

Retrox, o tu ta paveiksla issididinai? Cha chacia nerodo visu liniju kai neisdidini Šypsena del to taip ir matai, jei nori, as tau galiu originala i emala atsiusti, ir su autocadu suprojektuota, pamatysi kaip ten viskas yra Cha cha

tai aišku, bet kodėl taip gaunas, tūris jų tai vienodas