Laimes valanda

A-1 tik fl buvo s+

Tiek kw ja pacipuoti uztenka ir viskas.

Miltek pilnas ismetimas ir lengvas cipas

RM su elektronika? Cha cha Robi, turek sąžinės. RMič Audioforeber ValioFudži tai konkreciai perka masinas del spalvos Gerai Cha cha

dropbox.com/s/icewdo3kqt26riu/C01EF4A2-894A-45FE-92A8 -BFC8 D0BBBF6E.png?dl=0 Fujima, seniai sportuoji? Cha cha

A-1 - neatidaro linko Nekaltas

Lyg ir pataisiau

Ta R8 Autojutos, pasiėmęs ją buvau pirmą dieną po registracijos, o ūsai man neauga, tattoo neturiu Cha chaP.s. soc. tinklų neturiu jokių, tik čia kartais užsuku Cha cha

gerai nuplyses vadyla: delfi.lt/auto/baudos-kvitas/bmw-su-valstybiniu-numeri u-m5- 5uka-turejusiam-vyrui-sparnai-pakirpti-sustabde-prie-lamborghini-vairo -be-teisiu.d?id=86900439be teisiu ir issipisineja dar kelyje su tokia auto, tikrai demesio neatkreipia Cha cha

kur? rėmelY(je) į ką? į rėmelį Cha cha

Fujima, o isivaizduoji kiek pavIdoliu woc tinkluose galetum paerzinti su savo fin galimybem JuokiasiP.s. fujima slapiu skuduru ler veide teske musu forumiuko senbuviam, triedzianciam jog elektra gaidys, o vdv yta lygis Cha chaIr ypac toks ne itin politkorektiskas pareiskimas prie dalyvio pirkto naujo zaislo s8 Cha cha

Nesu matęs nei vieno teigiančio, kad elektra gaidys, bet N sykių rašyta, kad kol kas permokama už ją ir yra N minusų, kas konkrečiu atveju konkrečiai Fuj mažiausi argumentai, spėju, prie viso bendro auto parko ir galimybių. Bet tave, Rapli, tai net ir Šalčiūtė suinfluencintų. Juokiasi Gerai

Šalčiūtė tave konsultavo prieš perkant krovininę q7 ir kelioninį mocą su krepšiais mieste smaugt Gerai TaipPrie ko čia tas tavo permokėjimas, kai lyginama su r8 už 200k?

RM, ką žmona į tai? Cha cha

Šalčiūtė su Radžiu tave nuolatos konsultuoja nuo folginės Aubi laikų iki kinietiškų joistikų, taip kad būk tyliai. Juokiasi Dabar dar nueik ir apibrauk su peintu, kad suprasčiau, su kuo ta R8 lyginama ir kas lygina? Cha cha

Na aš čia painterpretavau šiek tiek, bet pamaniau kad lygino su tuo, ką pats dabar katik įsigijo - tesla. Taigi, po teslos įsėdo į r8 už belekiek - ir pasijautė, būtų, apgautas, jei būtų pirkęs.

Hollow,zmona nujaute,bet pas mus yra taip,as neziuriu kaip ji depiliuojasi kojas,ji nesikisa i mano autoparka Cha cha

Interpretuotojas. Juokiasi Gerai

stojam draguot Gerai Špyga

Rafi - Tesla čia ne prie ko, čia šalia for fun Laimingas bet nebuvo jokio fun, apart to, kad gerai atrodo iš lauko. Salonas pvz. man nepatinka, nes realiai toks pat kaip RS3, tik su vienu mažiau ekranu, tai bent jau man tokia piguva Cha chaO ko jūs ties Aurio mocu užsiciklinot taip? Cha cha kaip nori taip ir naudoja, tuo labiau, kad R’us kelionėm/miestui perka, o ne po bekeles bastytis. Šian nuvariau superduke aptarnavimui, užmačiau naują superadventure, įtariu, kad teks pasiimt vietoj superduke Cha chaReta LT brytva išvis žiede bent ratą yra sukusi Šypsena