laiko masina ( kokius laikus noretumet patekti su jos pagalba?)

Noreciau Herakli su Xsena aplankytJuokiasiJuokiasiO jei rimtai tai Cezari aplankyciau,senoves romos pastutus,Egipto piramides statancius zmones noreciau aplankyt!Taip

100 metu i prieki

Mmm…nej primyn,nej atgal…na niabiant atgal…kokias smulkmianas pakejst…Šypsena

aš tai savo tikimybių teorijos dėstytojui įrodyčiau, kad po ketvirtadienio gali būti pirmadienis… Šypsena

o as va noreciau visur kur tik galima Cha cha

niu ash tai noreciau pabuvot kiekvienam shimtmety… gal pakeist istorija… bet tai neimanoma… Liežuvis Šypsena ir man to nereik vistiek… Nekaltas Cha cha

man uztektu gimti 2 metais anksciau nei tada gimiau Nekaltas

Ateistyje rasykit informatyvu temos pavadinima, nes netaisysiu, o, pagal taisykles, trinsiu.

Nu nezinau, gal kokiais 2000m.pr.Kr. i Egipta Cha cha Ir i 2060 paziuret kaip as senute atrodysiu, ir ar gerai gyvensiu Cha chaCha chaCha cha (Jeigu iki tiek metu istempsiuNekaltas)

Aš ją sunaikinčiauTaip Nes atsirastų žmonių, kurie pakeistų istoriją(aš turbūt irgi nepalikčiau vietoje jos jei nukeliaučiau kurnors)…Cha chaAlus

TaipTaipTaip

norechiau kokiu 100metu y prieki

Ooo idomus klausimas Taip Norechiau i… um… va sugalvojau !!! pamatyti pvz Zhalgirio mushi Baisu Jauchiu kraupus vaizdelis turejo but Pavargęs Na bet vistiek idomu Taip Ir dar labai norechiau nusikelti pora shimtu metu atgal - i laukinius vakarus, kai dar gyveno indenai, kaubojai, buvo bekrashtes laukines prerijos, o jose ganesi bizonu bandos Apakęs Taip ( Tikriausiai perdaug knygu prisiskaichiau Cha cha ) Savo ateities pamatyt nenorechiau, nes tada nebebutu idomu Ne O koki tukstantuka metu i prieki pakeliaut tai Gerai Gerai butu. Tikiuosi ten neuzhmushtu kaip kokios laukines Pavargęs Juokiasi

Juoa ir ash kokioo 20 metu y prieki norechew…pazhechew kajp geewenu…Laimingas

Metus atgal Liūdnas Butu pats teisingiausias sprendimas.

Del ko? Noretum kazhka pakeisti? Nežinau

)Aš tai tik į praeitį norėčiau. Į senovės Graikiją, Romą, gal ir į Egiptą. Dar įdomu būtų į viduramžius nukakt, pagyvent kokioj pily, susipažint su kokiu riteriu žvilgančiais šarvaisNekaltas. Aplankyt Renesansą Italijoj, Prancūziją absoliutizmo laikotarpiu ir per revoliuciją, pažiūrėt, kaip užimama Bastilija. 19a. pajust "Tautų pavasario" dvasią (kaip veikiausiai supratot, svaigstu dėl istorijosCha cha). O į ateitį kažkodėl nenoriuNe. Juo labiau pamatyt save. Bijočiau. Kas, jeigu pamatyčiau save vienišą, liūdną, pasenusią? Baisu būtų.Baisu

man reiketu tik pora meteliu atgal sugrizt… arbajeitoli, tai i senoves egipta…

as noreciau atsikelt i savo vaikyste, kad buciau kartu su savo braliukais… Liūdnas

i viduramzius Cha cha