Laikas gėlių sėjai

Ju yra beviek kiekvienoje parduotuveje. Sekliukes nebrangios nuo 0,99 Lt iki 2 Lt. Paprastai ju buna pakelyje daug. Gerai dygsta. Sekliukes smulkios. Siek tiek sunkiau pikiuoti, nes daigeliai gleznuciai. Bet verta pavargti. Grozis 100% garantuotas. Apkabinimas

Simet pasiryzau perimti is mamos gelininkyste, tegu pailsi Šypsena Todel ruosiuos daug ka pakeisti. O kada lobelijas seti? Gal kur yra internete kokiu puslapiu, kur nuotraukos su graziais darzeliais, pavyzdziais kaip turetu atrodyti ir naudingais patarimais. Man atrodo pats laikas dabar pradeti galvoti Gėlė

o kada nasturtes sėti reikia? Nekaltas einu štai petunijų sėti, bet nežinau, kada nasturtes laikas sėti… aš tai galima sakyti pirmi metai, kai mieste gyvenu, tai pirmąkart ir bandysiu balkoną apželdint Nekaltas

As jau pasisejau. Niam niamSiek tiek ideju yra puslapyje: ivd.ru/site_rubriks.xgi?gid=219 , o siaip noro, fantazijos ir ,zinoma, pinigu reikalas.

Lizzza, o si puslapi zinai rojaussodai.lt/ ???

Sitam puslapy radau labai daug informacijos apie kambarines geles, kurias turiu, aciu, kad priminei Mirkt

Va cia viskas smulkiai rojaussodai.lt/straipsnis.php?id=90

Aš nasturtes sėju tiesiai į dirvą, kai pašyla. Tik prieš sėdama parą palaikau sėklas šlapiam skudurėlyje.

ačiū Gėlė, tik man reikės sėti tikriausiai truputėlį anksčiau ir šiek tiek kambary palaikyt, nes loveliuose per šalta naktimis turbūt būtų joms Šypsena

Ar jos turi koki kita pavadinima?

Tiksliau būtų nasturtos, literatūrinis tik toks, žemaičiai jas vadina žemčiūgais.Yra tik kelių rūšių, auginau karpytalapes, bet ne tokios išvaizdžios kaip paprastos

Tos karpytalapės dar ir kaprizingos labiau. Tos tradicinės tai be jokių problemų bujoja.

O as niekaip neatgaminu kaip jos atrodo, nors esu isitikinus, kad zinau nasturtas. Reiks paziuret parduotuvej ir nusipirkti seklu. Zinau, kad daug kas augina ir labai megsta Taip

aš turiu nasturtų nusipirkusi auginimui balkone, bet jas dar truputį per anksti sėti. Beje, šiandien nusipirkau kitą rūšį - karpytalapės nasturtės, manau, turėtų įdomiai atrodyti Drovus Ir dar nusipirkau sparnuotąją tunbergiją(vijoklinė) - labai gražiai nuotraukoje atrodo Girtas tai, tikiuos ja apželdinti balkono sienelę Šypsena

Kaip nasturtos atrodo- maciau paarduotuvej ir tikrai zinau. O pati vakar nusipirkau lobeliju melynu i darzeli. Jeigu cia tos geles, kuriu norejau, tai saunu Taip , bet ant pokelio nelabai aiskiai matosi. Galbut kazkas panasaus, arba tikrai jos Nežinau

Beje ar izdyge jusu daigeliai? Pas mane balkonines jau kokiu 2cm. Zada lyg atsilima, gal daugiau saulute pasildys, kad geriau augtu Gėlė Žvaigždė

manau jau 2 cm. Taip

Nu tai nedaug reikia- isbandyt galesi Kietas

mano petunijos jau sudygę Gerai

Nu mano sodinukus siandien dar ir zile papilde. Man tai nepamainomas akcentas, kad ir alpinariume Šypsena Ziuresim, kaip jai seksis sudygti, pernai tai labai gerai isaugo, nors ir velai pasejau. Beje maciau Senukuose labai nemazu petuniju daigeliu, o pelargoniju kad pasirinkimas Apakęs