Labiausiai i depresija varancio dainos ir grupes

Kino Siela Portishead Anathema Current 93 GėlėPink Floyd kaikurie gabalai …

uoj dar pamirsau pamineti ( :d ) paklausykit garbage - queer, na bent jau man tai nuotaika siek tiek sugadino, nzn kaip jums Kava

Man tai patinka uzhsideti ant winamp’o 2 albumus ir ishjungus sviesa tamsoje klausytis. Ash kalbu apie Mano Juodosios Sesers albumus Reinkarnacija ir Belamy. Tikrai labai malonu padepresuot skambant tokiai niuriai muzikai NežinauBeje dar labai tinka Depeche Mode albumas Songs Of Faith And DevotionGėlė

Lietuviskas popsas!!! ir kantri stiliaus dainos!!!

LP dainu instrumentines [arba piano] versijos.

mane i depresija varanti daina tik viena yra (kol kas), tai Marc Et Claude-I need your lovin’

what if god was one of us… Žliumbia

tindersticks/mark lanegan/ galbut nick cave Nekaltas

Kai į sceną išeina geltona save vadinanti rėksnė, teigiamų emocijų tikrai nesukelia.Būna klaidų, del to ir neverta nervintis.Tuo save ir raminu.Tiek muzikinis talentas, tiek išvaizda - apgailėtini.Bjaurusis ančiukas arba obuolmušis - taip dar suprasčiau MirktTokia mano bjauri, bet nuoširdi nuomonė Šypsena

me too… Nekaltas

Aerosmith - I Don’t Want To Miss A Thing Beverly Craven - Promise Me Billy Joel - Vienna Bonnie Tyler - Total Eclipse Of The Heart Britney Spears - Everytime Chi-Lites - Oh Girl Coolio - Gangsta’s Paradise Darren Hayes - Strange Relationship David Gray - Be Mine Deivis - Zemiau Uz Meile Dido - Here with Me Emilia - Big Big World Eurythmics - Miracle Of Love Guns N’ Roses - Don’t Cry Joan Osborne - What If God Was One Of Us Kenny Rogers - Lady Maria Carey - Without You Moby - Porcelain Nazareth - Love Hurts No Doubt - Don’t Speak Pelenai - Lopsine Pete Yorn - Just Another Rebelheart - Kelias Pas Tave Rod Stewart - Sailing Rolling Stones - Angie Seal - Loves Divine The Calling - Wherever You Will Go Tiziano Ferro - Imbranato

ruki vverx Veee

Guns’N’Roses - Don’t Cry, dauguma Coldplay, ir pasikartosiu, bet tikrai Sigur Ros

bumchikas ir popsas

Era ir Enigma… Baisu Baisu Baisu

Guns’N’Roses - Don’t Cry. kiekviena karta isgirdus apsizliumbiu Nekaltas

lmp - suo siap lb grazi daina, bet kai liudna, tai dar liudniau paklausius pasidaro…

Taip , as isvis negaliu pernest lt popso, nx kai isgirstu tai bl bloga pasidaro, tokia depresuxa uzvaldo Piktas

Gerai Būtent… Totalus mėšlas Veee

Mango, Bavarija, Pikaso, Delfinai ir visas kitas lietuvos popas. ne tik depresija bet ir agresija