Labas vartotojų klubas.(+ BlackBerry®)

Dar pasakyk , kad tau 35 metai ir esi vadybininkas GeraiJuokiasi

Keistos man cia tos jusu dejones ir kazkokie pasiulymai gelbetis. Viskas man yra gerai, sms rasymas man nei kiek netrukdo gyvent. Jei turiu pana tai naturalu, kad su ja pastoviai palaikau rysi,o ka dar kalbet apie draugus. Jus gal draugu neturit ar kaip? Nes kiek as pazistu zmoniu tai visi panasiais kiekiais raso. Gal kiek persudziau, gal ne 4 dienoms, gal daugiau, bet tikrai per 6 dienas speju isnaudot limita. Ypac kai sms buna labai trumpos, anyways ne jusu reikalas kiek as rasau ir kam as rasau, suprantu,kad noris palot, bet iseikit i lauka, saule sviecia, nebukit tokie nepatenkinti. Cha cha Aciu uz atsakyma
Del idomumo pasiziurejau kiek sms per metus issiunciau, o tai yra 29229. Nemanau,kad tai daug, kai kiti per toki laika 50k prisuka.

Žmogus gal įsimylėjo Idėja Kaži panom nuo tiek sms nagai neskilinėja ? Juokiasi

Tiesa, kai pasirausiu atmintyje, tai pamenu, kad mano rekordas ±150sms per dieną. Girtas Tai tokiais tempais man to tūkstančio sms pakaktų šešioms dienoms ir dar pusdieniui… Juokiasi Mjo, tai vienareikšmiškai yra blogis. Cha cha

Nieko cia nepadarysi. Kiek zinau, visi operatoriai panasiems planam apribojimus sumaste. Jei turi daug labas draugu uzsisakyk nemokamus SMS visada - siunti bele kiek, nera limito, ir nemokamai.
http://www.labas.lt/lt/news/item/nemokamisms/

Gydyt tokius dalykus reikia…

Šituo dalyku kaip ir kokia raudonike ar tymais ar kuo ten reikia persirgti, užsikrečiama kartą ir persergama. Žinok, kad ir kas benutiktų - mes su tavimi. Apkabinimas Cha cha

1000 sms per 4 dienas? tai per para 250 sms. Turint galvoj, kad 6 valandas miegi (24-6=18), 18 valandu susirasineji, ir per valanda parasai 14 zinuciu. Zinute kas keturias minutes. Turint galvoj, kad uztrunka parasyti, uztrunka atrasyti…

Isvada - gelbek save. Pavargęs

Parasiau klausima ne tam,kad skaityt idiotiskus komentarus.

Koki s… reik rasyt, kad tiek sms parasyt? Apakęs

Bet tada turbūt turi turėti paštas pop3 ir viskas per jį…

Susikonfigūruok telefono nustatymus savo emailą, jei yra tokia galimybė. Labai patogu.Gerai

Tai kiek tu sian isnaudojai MB?Šypsena

Kazkokia klaidinga info GSM naujienose-atseit 1595 nr issiusi BP 30,TAI …ateina atsakymas-klaidingas sms kodas.

is labas tikejaus daugiau po pasikeitimu Šypsena deja as su jais negaliu but dabar kuo noriu but Juokiasi

O kažkada sms savaitei buvo tik 1lt Užsispyręs

sms i visus tinklus. skambuciai tik i labas. kai buvo akcija tai buvo 3lt tai dar puse velnio. o daba 5lt. neapsimoka.

SveikiŠypsena Noriu paklausti apie paslaugą “Bendrauk laisvai”. Į ją įeiną nemokami sms į visus lt tinklus ir nemokami skambučiai TIK tarp labas ar į visus LT tinklus?

Reikia pirmoje žinutėje parašyti, kaip išjungti. Nes šiaip čia tikrai pinigų plovimas, gerai bent informuot sugeba… Nebūtų pas mane sąsk. daug, tai pereiciau į kokį ežį ar pildyk… Nes nuo tokiu dalykų vemt verčia.

norejau paklaust pvz as uzsisakes pokalbius uz 2 centus min ta akcija ir jei man skambina is kito tinklo gaunu premija 10 centu?

su opera man tas pats. Tačiau per wap viskas pavyksta kuo puikiausiai Gerai