LABAS-SMS unlimited

Is kur tokia info? Gal irgi pietawai su bites generaliniu?

is kur zinai?na as jau tris diena siunciu nemokamus sms i labas tinkla, o kaip yra su teliku?ten irgi nemokamai?

Paskambink i klientu aptarnavima ir tau pasakys Kietas

nuo kada brangute i telika nemokamai, tik i labas arba i kitus tinklus Šypsena Flirtas

na svarbiausia, kad aukso amzius grizo…

tik ar ilgam… Šypsena

As ir kati gavau uz tai kad gruodzio men papildziau saskaita 30 lt Šypsena

as irgi gavau Niam niam

as zinau tiksliai jai per visa men pasipildysi uz 50lt tai gausi 1000 sms nemokamai i visus tinklus.na o jai 30lt tai 500sms nemokamai. cia info is oficelaus laisko dileriam.

Hmmm… tai kodel tada rasho ‘unlimited’ Nekaltas

I kita akrto gavau sms kad i bites tinklus, nes uz 30lt papildizua… o i pagrindine savo korta nieko da…120lt paildyta buvo … Kanda

Hm.Ka daryt ,kad ir as siusciau nemok.Kaip ziurejau labas.lt akciju nera.Keista jau nuo sausio 1 nera akciju. Gal kas zinot. Noriu ir as siust nemokamai.

tai reikejo saskaita pildyt Mirkt

as ir gavau toki sms… tik va kad, ji gavau jau meniasiui baigiantis… va kokia apgaule… Pavargęs bet uztat dabar rasau kam netingiu… belekokius vejus… reikia naudotis tau suteiktomis galymybemis… Šypsena

tai kad jokios apgaules nera, dazniau sakaita reikia tikrinti, juk sms vis tiek nemokami buvo Šypsena))

O gaila, kad man nedawe Liūdnas

Tai jau tikrai kam negaila siust galima Flirtas pagaliau ir as kaledu senio sulaukiau Dovana

Taj a daba kiekviena men dos nemokamu sms? Nekaltas man tik vakar ta info sms parejo…Iki tol nebuwo nemokamu sms,nes ir tajp turejau virs 100sms nemokamu taj ju kiekis vis mazejo vistiek…

na pas mane irgi kazkaip atejo kaledu senelis, kaip tik tikra ziema prasidejo ir sniegas iskrito, tai pats laikas buvo kaledu seneliui pasirodyti ir maisa nemokamu sms atnesti Šypsena Lūpos - cia kaledu seniui