Laaaabai durnas klausimas...

obana nezinojau, viska rasydavauApakęs o dbar tik paspausiu ir wsioCha chaCha chaCha cha

Sportas svejkata… Rejkia su pelia nuvaziuot prie vejdelioo, paspaust ir atgal sugreest… kiek kalorijoo sudegina… O tuomet jau galima prie saldajnio Liežuvis

Anksciau spaudydavau, bet dabar kazkaip jau automatiskai parasau su klavisaisŠypsena Mintinai ismokau - geriau nei vokieciu eilerasti, kuri ryt reix atsiskatytŠypsena

visus zhenkliukus rashau savo pirshteliais…Taipnes tik dabar suzhinojau,kad galima tiesiog paspausti ant ju ir jie atsiras…ApakęsAš nekaltasachiu,kad apshvietet…ŠypsenaCha cha

beveik tokiais nesinaudoju [;
bet jei labai jau reikia, tai paspaudziu apacioje [; greiciau kazkaip gaunasi…nes neesu igudes juos rasyt is atminties [; per mazai matyt cia lankausi…

tai ziurint kokie weideliaiŠypsena pwz Šypsena Liūdna Cha cha Mirkt rashau klawiatura, o kitus paspaudziuMirkt

As tai jau juos visus atmintinai moku,tai pats ir parasau MirktGerai

kai kuriuos pati rasau,kai kuriuos paspaudziuŠypsena

o dar ir spaust galim? Liežuvis

jegele, padejo ir man Cha cha Cha cha Cha cha rimtai, net nezinojau Ne visada pari rasydvau, bet taip ir toliau darysiu, nes man patogiau, nei spausdinti, tada ieskoti mouse’o ir po to jau spaudineti Aš nekaltas Labas TaipApakęsMirktLiežuvis kajp fajna Šypsena

ŠypsenaMirktMirktCha chaLiežuvisBučkisDovanaGražiBaisuLabasIgnoreVyraiBlogaiGeraiPiktasPiktas

blt net nezinojau kad tajp galima…

dazniausiai apacioj spaudziu nors pagrindines sypseneles tai pats parasau

o kajp tada turi ckreakeriai ? Cha chaTaipCha chaCha cha

pagrindinius klaviatūra surenku… a kitus paspaudžiu kartajs Šypsena nors kam spaust kai apcioj tiek kodai matos… Mirkt Labas

Visaip!

Aš irgi Taip

gERAS… nIEKAD NEPAGALVOJAU, KAD PASPAuST GALIMA! kazkaip visalaik rasu paprastai…Flirtas

Ziurint kokie vejdeliai Liežuvis

LaimingasFlirtasNustebęsPiktasDovanaLūposSudužusi širdisLabasLiūdnasTaipLaiškasŠirdisŠypsenaKavaVeeeNiam niamAngelas!!!AlusVyrasBaisuKietasLaimingas???PavargęsIgnoruojuKiaulėKiaulėKandaBlogaiBučkisGėlėGirtasLūposLūposLūposLūpos as visalaik rasau

As irgi paspaudziuDrovus