Kvietimas

tai gal pas tavi shiandi gitaru vakaras?Cha cha

brashkute rašė:

sedziu va dabar…gurksnoju alu Alus Cha cha pas mane sedi zooloo…groja gitara…fantastikaApakęs Apakęs

cia jeigu ka…pas mane zooloo sedi Cha cha nespejau atsijungti…

jolke rašė:

tai gal pas tavi shiandi gitaru vakaras?Cha cha

brashkute rašė:

sedziu va dabar…gurksnoju alu Alus Cha cha pas mane sedi zooloo…groja gitara…fantastikaApakęs Apakęs

cia jeigu ka…pas mane zooloo sedi Cha cha nespejau atsijungti…

================================

BUTENT!!!

iejimas nemokamas?Cha cha
brashkute rašė:

jolke rašė:

tai gal pas tavi shiandi gitaru vakaras?Cha cha

brashkute rašė:

sedziu va dabar…gurksnoju alu Alus Cha cha pas mane sedi zooloo…groja gitara…fantastikaApakęs Apakęs

cia jeigu ka…pas mane zooloo sedi Cha cha nespejau atsijungti…

================================

BUTENT!!!

Ei, Vilnius, davai kas nors varom i ta gitaru vakara. Kas su masina? Ryta iki darbo pradzios griztume.

Gitaru muzika yra nieko gero Šypsena Bet jei tikrai gerai pavaro tai jega Šypsena Ash pats esu dj ir man tikrai butu idomu suzhinoti kas ten per vienas

Beje maruxz…jei esi nieko pries traukinius…pasiziurek tvarkarascius http://www.litrail.lt/kel.nsf Mazu susigundysi…

sa moku groti gitara ir labai noreciau padainuoti braskei,bet as ne is kauno ir ne is vilniaus,ir…Kietas

elektrinis rašė:

sa moku groti gitara ir labai noreciau padainuoti braskei,bet as ne is kauno ir ne is vilniaus,ir…Kietas

Oi dekuij dekuij…esu maloniai pamaloninta Šypsena Cha cha Cha cha Cha cha Gaila kad negali sudalyvaut. Taigi taip ir nesupratau…negi rimtaij neatsiras kaunieciu norinciu palaikyti kompanija??? JOLE…negi ir tu neisi?? Apakęs Apakęs Apakęs Mazu kaip nors…taip nesinori vienai…

As parleksiu namo ir priklausomai nuo situacijos tada jau…bet labai jau noriu.

brashkute rašė:

elektrinis rašė:

sa moku groti gitara ir labai noreciau padainuoti braskei,bet as ne is kauno ir ne is vilniaus,ir…Kietas

Oi dekuij dekuij…esu maloniai pamaloninta Šypsena Cha cha Cha cha Cha cha Gaila kad negali sudalyvaut. Taigi taip ir nesupratau…negi rimtaij neatsiras kaunieciu norinciu palaikyti kompanija??? JOLE…negi ir tu neisi?? Apakęs Apakęs Apakęs Mazu kaip nors…taip nesinori vienai…

Nu gal ir sudalyvauciau bet kazi. Sakau laiko nulis sedziu va ir darbuojuos ir galo nesimato.

pasimatysim ten…

brashkute kvietimas vis dar galioja?

nu nezinau, kaip ten su ankstumu. Ash dar nesusikontaktavau su varliuksciu ir tiksliai nezinau, kada ish darbo ishtruksiu. O kaip ten kiti ish Vilniaus. Mano ziniomis yra masina ir yra laisvu vietu…

Brashke, kada visas tas show prasideda?

brashkute rašė:

To velnys…aisku kad galioja. Kaip kitaip. Seip reikai ten anksciau nusigauti, bo velaiu vietu nebus. Cia rimtas bajeris…Velnys jei ka…sms +37068662241

Tai kadu siulai varyt?

brashkute kiek sakei kaina i opus?

velnys rašė:

brashkute kiek sakei kaina i opus?

keik zinau 2 litaij Cha cha Cha cha Cha cha juokinga…na tikrai ne daugiau 5 litu…Šypsena Šypsena

Maruxz…prasideda 20.00 na man teks su velniu lekt anksciau…vietas uzimt…jei dar spesim…o seip…staliuko rezervavimas 100 lt…paskui juso reik pragert Šypsena))) Butu malonu jei jusu daugiau butu…

Kaina 3 LT (naujausi duomenys) Cha cha Cha cha Cha cha

Nu kaina tai tikrai juokinga. Bet va dar vienas dalykelis, liaudis tik nesijuokit. Apie opusa zinau kad jis randas kazkur prie fontano, mat ne vietinis kauniskis. O daugiau domenu nerasta. Taip kad laukiu patarimu.

brashkute rašė:

Velnys dabar ziurek…nuo fontano eini link karo muziejaus…na ta tikiuosi zinaij kur rast…eini eini…ir prasideda tokai aikste (neperejus gatves) tada pasuki po kaire puse…paini 10 zingsniu ir…OPUSAS…na salia KTU pagrindiniu rumu…salia Studedntu sajungos…na jei jau labai nesuprataij…galim ir prie fontano…nors ten marios zmoniu…

Ne nereijkia prie fontano. Busiu vietoi.

Galim labai neskubet !!! Gavau staliuka…pacioj geriausioj vietoj !!! Cha cha Cha cha Cha cha Ex…negaliu atsidziaugti savimi Šypsena Šypsena Šypsena Visi kas norit prisijunti…junkites.Lauksim…Bučkis