Kvailys ar ......

xamlai as visko nenoriu as noriu kaip visi bet man nesigauna va ir gaudykle ginger mane pagavo jei alaus nupirksiu ar uztarsi mane?

dar zmones kvailais laiko tuos kurie jiems labiausiai padeda jus kala man patinkate atsiprasau

Xamlo,eik šikti i kita tema Kanda

labai atsiprasau ar xamlas neturi tualeto?

kala Gėlė,ir tas tiesa Taip Ko mes nesuprantame,tai linke link kvailumo nuleisti… Bet matau,kad apie kvailius daugiau žinome,nei apie protingus Nekaltas

jus piano esate protinga nes matote kvailius

zmoniu_rinkejas,aš nesu protinga,nes sedžiu per daug inete Cha cha Jei būčiau nors šiek tiek protingesne,tai kaip dumčiau iš čia Girtas

jus piano sedite prie kompiuterio todel kad siuo metu tai geriausias jusu draugas kuriam jus be baimes galite patiketi beveik visas savo mintis atsiprasau uz drasa

pirmas degradavimo pozymis Pavargęs Greit tas zmogus nebeatskirs kvailysciu nuo protingo elgesio. Gal Nekaltas

zmoniu_rinkejas,tu neteisus Ne Daug prarandu čia sededama, realūs draugai ir ne tik,po truputi tolsta,nes tingiu garsiai kalbeti Cha cha Sakau - aj,aš tingiu,varykit be manes… Jie sako - nu pakalbek su mumis Girtas Puikiai suprantu,kad kvailai elgiuosi,bet vis tiek sedžiu Pavargęs Rytoj būsiu protingesne ir varysiu i trasa…

miss666,ačiu… Paguodei Piktas Aš jau Girtas

Drovus Nekaltas Cha chaLaikas susimastyti Liežuvis

Nu tai va ir mastau šia tema… Gal ir kiti su manimi susimastys Cha cha Liežuvis

Piano Gėlėnenoriu susimąstyti ir būti protinga NeBijantys krėsti kvailystes,praranda daug galimybių būti laimingais.

kala Gėlė,nesutinku,kad laime - kvailystese Ne Nebūtinai laimingas turi būti kvailas… Bet vat kvailas,tai tikrai visada būna laimingas Cha cha Vel kryžkele… Kas atsakys? Girtas

Kartais tos neribotos kvailystes turi itin nepalankiu rezultatu. O laime, ji trapi, ypac kai per kasdiene rutina uzmirstame dziaugtis smulkmenomis… Siaip tai kuo mane daugiau peikia, tuo tvirtesne jauciuosi. O jeigu dar kvailys ka lepteli, tai as, “totali zhasis”, sau i gulbe panaseju… Cha cha

Piano Gėlėsutinku,kad vien kvailiojant,nerasime kelio į laimę Taipbet neretai,bijodami apsikvailinti,mes prarandame progą tapti laimingais Šypsena

Piano, apie sedejima prie kompo galiu tiek pasakyti - tai liga TaipKuo labiau nenori prie jo sedeti, tuo labiau prilimpi Pavargęs O laikas prie kompo bega taip greitai… Reikia tiesiog netureti jam laiko Taip Tada atpranti spoksoti i ekrana GeraiMan labai praverte broliukas, kuris per dienas prie kompo zaidimus kale Taip Cha cha neturejau kaip prieit ir atpratau Mirkt

kala Gėlė,save ribotami be jokios abejones daug prarandame… Bet vis nesinori kažka durnai padaryti… Baime kausto Taip Baimiu pažinimas ir jų atsikratymas - žingsnis link laimes,natūralios,bet ne kvailos Šypsenamiss666 Gėlė,nera taip beviltiška,kaip atrodo… Nesergu dar,bet jau bijau Cha cha

Nemanau, kad tamstelei gresia Mirkt