Kvailas nusistatymas

siaip neverkiu kartais tik akys asaroja nuo saules (nuo UV ar kazko panasaus), o siaip nors gan jautrus kartais bunu bet neiseina man zliumbt…

As tik 1na karta maciau verkianti baxura Liūdna ir patikekit nieko liudniau nesu maciusi Liūdna Jis visda buvo tox stiprus ir tvirtas o tada buvo visiskai paluzes Liūdna man jo buvo taip gaila Liūdna iki tada maniau kad vyrai neverkia,taciau dabar manau kitaip Šypsena jie verkia tik kai jie verkia niekas nemato Šypsenair nemanau kad tai yra gedinga,juk ir jie turi sirdeles,ir jiems buna skaudu Šypsena

Na vyrukai nesakykit jus tikrai verkiate… prie mano akiu Mano MYLIMAS vaikinas apsiverke per 7menesius netgi tris kartus… nezinau kodel jus manot kad tai gedinga …bent as manau kad issiverkti yra labai gerai nors geriau ant dusios pasidaro negu laikyti savyje …

tai visai normalus dalykas juk vyrai irgi zmones jie turi jiausmus,tik niekaip nesuprantu kodel vyrukai gedijasi ir mano , kad tai gedinga (cia juk normalus dalykas)

As ir nesakau kad as neverkiuCha cha

verkiu retai , bet ne del to, kad manyciau jog tai gedingas dalykas… verkimas nera smerktinas .

Dabar aš verkiu, bet nežinau, tiksliai, kodėl.
Radau savo nuotrauką internete, nuotraukos yra toks bjaurus dalykas, jas reikia uždrausti…

tikrai nera gedingas dalykas, tiesiog visuomene taip nustate. Bet jie yra tokia pat zhmones kaip ir mes… tik daug kas galvoja kad jie turi gelezhines shirdis…

visdelto as manau, kad vajkinaj galvoja kad jej jau viena karta pamatys pana ji verkianty ir visalajk prisimns kajp silpna ir labaj jautru zmogu, o geraj yra mums zinoma (merginoms) kad vajkinaj nori boot stipresni ir galingesni uz merginas, kad galetu jas apginti, o wa pamacius toki vajkina jie galvoja kad tokiajs niekada nebebusAngelas

p.s. gali boot as klystu, bet ce mano nuomone…

mano nuomone kaip tavoMirktTaip

verkia verkiaCha chaLiežuvis

vaikinai verkia kai niekas nemato, nes yra visuomenes nuostata, kad verkti yra “nevyrishka”, todel retai kada pamatysi vaikina verkianti…
as pati tei retai verkiu, bet kai susikaupia viskas, tei Žliumbia

Nemanau,kad waikinai wergdami daro kaska gedingoFlirtasJuk tai naturalu kiekwienas zmogus turi issilieti juk wisada tai padedaDrovus

rymtas reikalas dabar mielai apsiverkchiau bet laikausi…

perskaityk knyga "kodel wyrai meluoja, o moterys werkia" ir wiskas tau bus aishq…;]

Ne karta man ant pechio ishsiverkinejo vajkinaj, todel zhnau kad ir vyraj tikraj verkia. Šypsena
Peace…

Taip vyrai verkia, as ir manau tai nera gedinga, bet pats nemoku verkti… isiutis paiima iskart ir tada kencia buto sienos arba betkas kkas pasitaiko po rankom… Laimingas
Beje su situo msg 1111perlas atejo Juokiasi Laimingas

na gal kartais ir verkia…
labai retai…
cia priklauso ir nuo auklejimo Nekaltas
as tai nebeprisimenu kada verkew ApakęsCha cha

vyrishkos lyties atstovai irgi zhmones, irgi turi jausmus, visi turi teise VERKTI…Nekaltas

Verkia… ir dar kaip evrkia… tik tie kurie verkia dazniau ir lieka… "trydomis" mergu akyse…