Kūrybinės kančios, renkantis veisėjo priedėlį.

Taip, tai be abejo irgi svarbu žinoti. Taip

BE TABU

Man tai dar kokiu gracingu shokiu pavadinimai tiktu: Pvz. Arabeska, Barkarole…Bet toki paskui FCI uzhsiregistruot - be shansu… reikia pazhiuret butent italishku shokiu pavadinimu…ir muzikiniai terminai grazhiai skamba. Mirkt

Kiti siūlo gryžti “prie ištakų”, tipo prie Egipto…Ir sumislyt ką nors su egiptietiškais prieskoniais…

Egiptietiška sonata

Aš irgi noriu grybauti rytoj pavaryti Cha cha Gal Kauniečiai pasikooperuotume? LiežuvisP.S. kadangi ne į temą tai dadursiu, kad man pavadinimas Eolo Arfa patiko.

Permetu tai kas buvo siulyta man, kai kuriau veislyno. Kadangi tavo “zverys” irgi tokie ne itin zemishki tai mazu kas tiks. “Galaxy*LT” jau nenaudok Šypsena Cia mano Šypsena nu kadangi jau Laima idejo, tai ishtryniau

Jei gryžtant prie grybų… Anas yr mūsų Achilo kulnas…magiškas žodis…grybai… Taip

Nu, nereali, tu čia pavarei…

taigi sake pavadinimas lietuviskas turi buti…

Niu gal reikalavimai katinų veislynams kitokie…

Oops sorry nepastebejau del lietuvishko pavadinimo, bo pas katinus tai visai dzin kad ir kinietishkai ŠypsenaNu tai ishsiverskit Mirkt A sunku Šypsena Cha cha

Nereali, Juokiasi, nu Tu duodi… ten bildukas reikalavimus parashe, paskaityk… Mirkt Nebent visus pavadinimus i lietuviu kalba ishverstum… Baisu

O kodie ne… Plikšius/nuogalis iš kosmoso Cha cha

Manau, kad geriausi variantai jau parasyti ir balsuoti galime Šypsena As uz “Eolo arfa”

Kosmoso plikšius/nuogalis Taip

man patinka “Eolo arfa” Taipmano pasiulymas - “Pergamentas” - tokie trapus ir permatomi tie levrechiukai ApkabinimasO vejo daina ar gaida (Dikayos) ir gal nieko kaip Palangai Gerai

nu nerealios pavadinimus reik issisaugot Gerai tikrai labai verti demesio Kietasprie ju pridurciau “Top-less” Cha cha

Jei ne Grybų karas - tada tiktai Eolo Arfa.

o kaip jei “Gondolla”?