Kuris teisus?

niu pazvelgus jai man butu tokia situacija tai net ne taip kalbeciau!Ne

nu tai ir nebesvaik tada

teisingai Taip bet beviltiska cia ka nosr aiskinti… Nežinau

[/quote]

Ne! ne ta turiu omeny. As turiu omeny, kad draugei galima ir reikia skirti laiko, BET tai negali buti pavadinti "dalinimusi". Nes as ir mano mergina as manau yra kur kas daugiau nei ji ir drauge, aisku gal as ir klystu. Bet as nesakau kad joms negalima matytis ir bla bla bla, tiesiog kaip bebutu i kauna mergina vaziuoja pas mane, o ne pas mane ir drauge.

[/quote]

nu jo dalinimusi vadinti tai negalima,bet pasakymas kad jinai turi vaziuoti tik pas tave o ne pas tave ir drauge,taaaip egoistiskai skamba,nzn man atrodo taip neteisinga,aisku suprantama kad tu nori su ja kiek imanoma daugiau laiko praleist. Bet drauge jai irgi svarbi,labai faina susitikt senai matyta drauge,tiek yra ka papasakot, ir taip faina faina sneket…

ai nežinau kodėl,bet tokios problemos man keistos Nekaltas kažkaip turėtumėte abu vienas kitą suprasti.pasakyk vaikinui kad kai apsiženysit galėsit atsidžiaugti vienas kitu Cha cha o jei rimtai dėmesio Vyras skirk daugiau nei draugei,bet neleisk kad laikytu po padu

nu manau turetum dawgew demesio skirt sawo antrajaj pusej negu draugej o gal klystu… Nekaltas

tame ir esme, kad as jam skiriu tikrai pakankamai demesio! Tik jam atrodo, kad tai yra labai mazhaj…

Geriausia drauge taj cia eina tema apie mane… Noriu patixlint sabriuke,mes kartu jau 7m. O del to bachuro… beabejo as noriu kad ji butu pas mane o jis nori kad butu pas ja… juk jei ji atvaziuos i kauna taj nereiskia kad bus vien su manim! Juk ji spes pabut ir su bahuru (ajsq su manim daugeu Liežuvis ) Vnz,tau reikia arba persiplesti arba… but su manim Šypsena Cha cha Liežuvis

Labai klysti! Bachuru dar bus daug,o draugai yra draugai… nemanai?

Tas tavo vaikinas labai jau nesupratingas.Reikia ka nors daryti…Ar bandete kalbetis su seimos psichologu?Juokiasi

nu cia tai prikolai… Nekaltas
o kaip paajskint net neisivaizduoju

Nei pas viena nei pas kita nevaziuok Nekaltas

Cha chaCha chaCha cha kietai Cha cha Gerai

Nu tai kaip visada Nekaltas Cha cha

Vaziuoji pas drauge vaziuok pas drauge, vaziuoji pas " vaikina " vaziuok pas " vaikina "…

Sabre - tau juk ne 10 metu kad pas drauge likt per nakty… Turi shioki toki bahura tai ir buk su juo, su drauge manau ir telefonu gali pakalbet, blogiausiu atveju kaip pats aleliumas sake vakaras kavineij ar shiaip pasivaikshciojimas…

Nenurodineju, tik shiaip nuomone ishsakau…

Sabre… Mirkt

O su drauge jinaj tiek pat nesimaciusi kiek ir su bahuru,o beto su drauge yra daugiau apie ka sneket,issisneket,issipasakot ir t.t. mergickom reikalingi tokie dalykaj ir reikia pabut su drauge kad galetum papasakot kaip tau sekas ir suzinot kaip jai.Juk 7m buvus geriausioms draugems ir taip issiskyrus dar yra nerealej stiprus rysys ir vieno vakaro issikalbet tikraj neuztenka… krc bernai to niekad nesupras… Ne

Kai man buvo 10 metu, niekas neleisdavo miegot kitur Cha cha o siaip, kai buvo 10 mes zaidem lelytem, o dabar jau 16, daug rimtesni dalykai… pasipasakot… papliotkint ir t.t. juk jai irgi idomu kas dedas cia, Siauliuose… kokios naujienos… kas su kuo… kas kaip… Nekaltas

P.S. shioki toki NekaltasCha cha

Vistiek aciu uz nuomone Mirkt

Kam tada tie " bernaij " ishvis reikalingi…?? Vaijkams ir $…??

dar buciuotis galima Flirtas ir ne tik… Cha cha o siaip vaiku nereikia, $ ir pati turiu Mirkt

agha Cha cha

Gerai