kuris motoras ok?

Mantai, cia ne klo tkkios algos - siauliai, panevezys ir t.t. Bytwa, butu isomu schema pramust, kaip paskolu klubas sugaudo kur skolininkas pasislepes? As dabar turiu viena pilieti, jis lt skoloi man 4k eu, be manes anstoliuoae dar koki 20kg eu, per pazystamus kazkas puse zodzio uzmyke kad dirba nl ar dirba belgijij gyvena nl… jau cia daug info. Turiu europos turto aresto orderi, bet kas is to? Kur kreiptis? Radau galus kad tipo sodra randa visoj eu kur dirba zmogus, bet tik jeigu skola del alimentu nemokejimo, kitais atvejais nepadeda, ten kazkokia eu tvarka vidine. Anstoliu rumai nezino. Zodziu nera schemos kaip isieskot. Kreipiausi i nl anstoli del isieskojimo - sumoki 400ei tada snekasi, nauda neaisku ar bus, gal gauna eurus i lenkiska banka, kur atsidaryt bet kas gali saskaita, o gal i koki ale revolut… ragas. Taskai laika, energija o skolininko nerandi, tad ir idomu suzinot kaip jei isiesko is uk…

rafinuotas: paskoluklubas.lt/naujienos/162/paskolu-klubas-skolas-isies ko-visame-pasaulyje

jybal aš tokią mašiną, kad an 40kkm sukišt remontam net 1,5 kavalko jevreiskų. Baisus

ibb.co/MR0ZpBX

jeigu cia normalios darbo valandos tai kokios yra nenormalios?

Kai visa para varai. Taip

roflai savo skolas paskaiciuok Šypsena

Rafis | 11-15 16:15 Atsakyti privačiai As dabar turiu viena pilieti, jis lt skoloi man 4k eu, be manes anstoliuoae dar koki 20kg eu Nerandi kam skolit kad tokiems SAVO pinigu duodi ?

brisiau - rafis vabank eina su dideliais procentais skolindamas tiems, kuriems jau kiti neduoda. Čia kita skolininkų kategorija.

Sakai ismoko ROI skaicOt ? Nekaltas

Rafi, koks ■■■■■■■ su 1500e alga prasys paskolos is kazkokios šudu kontoros? Juokiasi tai ten ir turi visa chebra su 400e algom, kurie isprausti i kampa ir finansiskai nerastingi Nežinau

Huntero, realiai pinigai kad ir juodi px. Susimoki psd 38e, jami ten koki fondą, ten susimoki, finale esi draustas psd ir dar 100jievrasiku i fonda. Gaunasi realiai daug pigiau, bet tada moraliskai neturi jokios teises pst prota kad blogi keliai Cha cha

Eto bylo davna i ne pravda Cha chaNu klaidu visi pridaro, as neisimtis. Turiu as tu vekseliu po 3 stukas gal kokius 15vnt, via neprisiruosiu kazka daryt. Investuot ant virsaus kokia stuka ant kiekvieno - gaila, nes neaisku ar atgausiu, bet reikes uzsiimt. O ir siaip nera jokio aiskumo su isieskojimais. Paskolu klubo mergaite kamantinejau puse valandos Šypsena sake neturi dabar info ar yra pavyke isieskoti is svecioje salyje gyvenancio piliecio pinigu, bet pasidomes ir parasys el laiska. Pagal rasliava kuria dave bytwa - yra pavyke. Gal tiesiogiai reikes susisiekt su eos holding gmbh, gal kazka patars. Beda mad neruriu info kur slapstosi tie tvariai. Tiesa kaip tik pries savaite viena latra lyg tai maciau su f10 baltu, skoloj 800eu be palukanu, bet vekselius du turiu - vienas ant 3k kitas ant 1.5k Juokiasi Pavojingas biznis su tom skolom, cia karta tokiai manekenei paskolinau 2 stukas. Nemokejo paemiau masina is jos. Atvaziavo su kazkokiais ale bahurais su dviem naujais rr, nes ja apgavo kazkas, zodziu santabarbara, mano bendrus draugus pazysta, bla bla. Bet 3k vexeli dar turiu, tai jauciu isizeis bahurai jei dar 3k palabinsiu, bet reikes. Tik su paskolom dirbant senai zadejau vamzdi isigyt, nes rizika didziule papult ant kausho. Susara ridom suktom ar dokais netvarkingais stumdyt - gelytes palyginus Cha cha

rafi, su kokiu % skolini ?

Hehe, vekselis ant 3k Cha chaŽiūrėk, Rafi, nelaikyk sekcijoje, lengvai randamų, kad netyčia nedingtų Apakęsnetsimenu, kas pasakojo, ar pats, ar wilis, ar naktis - kaip žmona vekselius susirinko Cha cha IStorija puiki Gerai

O yra KASNORS atidaves skola su 120% metiniu ? Cha cha

Nu jo. Kas virš 10% skolinasi manau net neplanuoja kad grąžinti reiks

120 metiniu ABsimoka nebent reikia savaitei oiru. Pazistamas sake eme rafiopaskola.lt, nama nesamoninga pardave, rankpinigius gavo, islindo gera svarianc, tai reikejo daug rankpinigiu, tai skolinosi su 1000%, bet ten sake bbi nedaug sumokejo.

Pz kokiu debilu reik buti tiek metu moketi tik palukanas ir vistiek buti skoloj tokia pat suma Apsvaigęs tikrai is kur nors istraukciau saibu arba daugiau mokeciau bent kazkiek,kad bent mazetu skola Cha cha arba uzstata masina ar ka tu paemes palikes buciau O siaip vmi konspektuojas viska speju Juokiasi

Aš vmi tom nelikvidžiom sumom-skolininkais galiu sumokėt ką paprašys Cha chaO ta moteriškė, tai jos vyras kepas, tai gryžta ten jis, n tukstančių parveža, ji pyst 1k numeta man ir px jai. Aš aišku irgi galėčiau planą sudeliot, tipo į men po xxx, pasidengia palūkanos ir skola, bet tai palieku taip ir man kaip ir vygadna Cha chaŽodžiu, popieriuje viskas atrodo okey, bet praktiškai, tai valakitos dafiga, ir realiai iš to nekažką ir esu uždirbęs. Nu kažkiek minimaliai pliuse esu, bet lakstymo daug, nervu išvis nenormaliai daug. Įsivaizduok atiduodi žmogui savo kruvinus 3k uždirbtus ir bbž… nebeaišku kas bus toliau… nu rizika nežmoniška. + visus teisinisu dalykus žinot, anstoliai, notarai, teismai nu krc… jei viskas ten ok butų, nedirbčiau valdiško darbo, o tuolabiau nebūčiau tojotų už 2k su ridom suktom del kelių šimtų eurų pardavinėjąs Netiesa, čia prieš pusmetį atėjo į namus, šmoną padarė. Pasirodo įkeitė man svetimą mašiną, nors ant doku buvo išregistruota ir pirk/pard sutartis, mašinos vertė 10kg. Musarai atėjo, šmoną padarė, mašiną išsivežė, mane prigriebė, pradėjo ten lipdyt nesamones visokias. Nu paprakaituot reikėjo nemenkai. Ir aišku dar teismai visokie bus, ir dar ant valiutos nusiorinau. Gerai ten kad ne kokius 8kg atidaviau už tą auto, o simbolinę sumą - nes įtariau klastą Cha cha (gėda prieš kaimynus, pagaliau prieš šeimą savo) moralas - valdiškas darbas yra geriau. Kaip tik va šiandien algų diena - 3,5 įkrito į sąskaitą ir ramu Ufff