kuriam banke SHIUO METU palankiausios salygos imt paskola?

man irgi idomu iš kur tas 1,7 nes pas mane sutarty su banku marža - 2,0 Šypsena

nu as cia paprastai aiskinau, kam paprastiems forumo lankytojams visos detales?

[quote]
caralaite rašė:

Nu galiu Mirkt Bet turiu pirmiausia pasakyti, kad ta marza priklauso nuo paskolos sumos - jei ji didele (o didele banke laikoma virs 200.000 lt). Jei taip, tada NORD/LB tiesiog is karto pasiulo tokia marza (na, bent jau mums pasiule). Manau, taip yra todel, kad NORD/LB tiesiog nori nuo siol dirbti kuo pelningiau, nes tik pastaraisiais metais sio banko veiklos rodikliai gereja TaipŠypsena Tiesiog dabar mums palankus metas Nekaltas O hansoje nusiderejimas vyko tuo paprastuoju svelnaus santazo budu NekaltasŠypsena Tiesiog pasakem, kad 1.7 siulo kitas bankas ir jie po keliu dienu sutiko. Va. Cha cha

[quote]
mur_miau rašė:

na aš irgi turėjau galimybę imt virš 200 000 Lt, bet kadangi man tiek nereikėjo tai turbūt ir nesiūlė tokios maržos… o galėjo Cha cha

viskas aiškuŠypsena paskola didelė - marža maža, paskola maža - marža didelėNustebęs
nors šiaip dabar ir su prastesne marža būtų smagu sutartį pasirašyt, euriboras nukritęs kažko, 12 mėnesių tik 2,2

[quote]
BVP rašė:
nu as cia paprastai aiskinau, kam paprastiems forumo lankytojams visos detales?

[quote]

kiek galima paprastus žmones apgaudinėti??? Cha cha Cha cha Cha cha
a to tuoj išveju visus kranus ir gazikus kelių pablokuoti Girtas

o gal kas nor skolinotes busto renovaciaji neseniai?
dekingas buciau jei kas pasidalintumet pamastymais, kuris bankas geriausias. Man tik idomu, kad kikevinas skolinantis bankas nori, kad atlyginimas i ta banka pervedamas butu.
ir dar. kai kurie bankai reikalauja samotos darbu, kuriuos atlikti palnuioji - ar cia uztenak mazdaug papasakot, ar reikia popieriair viska pagristi, tipo pasiulymus rodytie?
nius aciu jei kas papasakosit

nu jei lietuviai dare tai gerai,daug darbo, saunuoliai! o jei uzhsienieciai tai bl jau lopai nemoka daryt tai tyliu Šypsena) xujova grafika Liežuvis