kur pilat kura?

pyz/duli benzu vazineji?

Oi ne, salerka, ir bijau benzino, neįsivaizduoju ką darysiu kai užsidarys mano “degalinė” Cha cha

pilsi degalinej Taip

o ant korteles kiek minimum reikia turet, kad leistu pilt?

Saliarkos dabar lengva gaut,papasakokit geriau davai is kur benzino ne is degalines nuolatos paraut…

vaiksciosi pescias, isvis kam tau masina?

n4s,jei kortelej 20ct tai geriau nevaziuok Ne Nu siaip blemba idomus klausimas,juk nesipilsi uz 1lt kuro Cha cha Kiek turesi saskaitoj tiek uzsipilsi.

Pyliau tris kartus po 20lt degalinėj čia neseniai, kol laukiau tatos, tai pzdc kaip gaila buvo, aš nuo seniai pripratęs, kad kuras nemokamas, tai bus sunku ir priprast pilt degalinėj Cha cha bet kažkada reiks Kanda

statoil 95 ultima Taip Gerai

As irgi boica sutikau tik aiskintis neteko, gatve dvieju juostu, vaziuoja per viduri, is abieju sonu apvaziuot neina, gal kilometra vilkaus is paskos, pypinimas nepadejo, per greitejimo juosta aplenkiau. leidziamas greitis 60, vilkos 45. Masina bmw 7.

n4S tu dirbi picerijoj ar ne? Blemba painioju du dalyvius,vienas kur kepa picas a kitas turi E60 pilka,mergaitei savo ieskojosi lygtais 330ci bemwo. Kuris yra kuris? Liūdnas

Itariu ****ulio tetis irgi is sulinio nesemia to kuro, o neste tai neleidzia pilt uz tiek kiek saskaitoj yra, palieka kazkiek litu

nesuprantu kodel jus pilat tam statoile,ten antkainis nesveikas vien del tu sibylu x,ujylu… Man tai nepatinka moket uz tai kad darbuotojas tau pasako laba diena.

tanka.se

korejietis,tu isitikines?

nekenciu bobu Blogai

uzmusiau o kiek skiriasi nuo kitu degaliniu kainos statoile?

Bent pries pora metu bako nepripyle iki virsaus, tik neoamenu kiek ten litu like buvo. Bet nedaug, iki 50.

Buna 10ct ir daugiau bent kaune,as kai pilna pilu man jauciasi be to statoile irgi tokios pacios durnos nuolaidos,reik uzsitarnaut ten tuos nuolaidu centus,o nestej visalaik -7ct… Be to man neste prie pat namu.

as dirbu picerijoj ir turiu stai kabiteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.823690.1…-=% 28589 515329ant nuorodos spaudziam, pamatysi vaizda