kur Manja?

Dezes rankena salone, reiskias negali buti pats geriausias salonas

na man tai labai nieko salonas ir Geraibet buna ir geresniu, o varijantas man butu priimtinas jai 3.0D butu Taipberods maciau vakar si skelbima, tai kaina buvo daug mazesne. na seip nzn nzn sustumtas tai gan piktai priekis. o mechanas tai man tik pliusas Šypsena

kur ant kauno papirkt veilokiniu diskeliu ant dreles kur dedasi? Taip pat kur plieno vata? Senukai pastoviai nieko panasaus neturi Blogai

ir vairas baisuoklis,o siaip bmw priekiu luptu bbzino. faros klt,kapotas 300lt,remas,sparnai,radiatorius…gal ir kazkas gaunasi Nekaltas

senukai…bent siauliu senukai srotas konkretus

Cia sitos sedynes nepilnai elektrines? Šypsena Nes matau rankeneles Šypsena Man sitam salone minusai - mechanke,vairas nelabai,ir apdaila,galetu but tas tamsesnis medis,nu kaip pas mane Cha cha

reveuro.com/buyers_guide/bmw/mcars/bmw-m5-e39.07.JPGva kur man idealus 39 salonas

dr002™ , tai siauliu akroplolis lupatynas geras Mirkt

elektrines sedynes realiai maziausiai reikalyngas privalumas,jei masina vienas vairuoji. VINas, nu jo,tik prie ko anas ir senukai? Cha cha turgus geriausias smutkynas,bent turkisku smutkiu yra

farm3.static.flickr.com/2198/3857412919_06427c5898.jpg Taip Taip Taip

beje teliko gali ir nebut Cha cha

Dr002,nu bet nemaiso kai yra ne? Cha cha Na siaip tiesa sakai,jei vienas vairuoji,a jei ne? Pvz as dabar ketinu draugei dazniau duot pagainiot bumeri,galvojam kad kolkas apsieisim su viena masina,tai elektrines sedynes,siuo atveju su memory yra laaabai liux Šypsena Vienu mygtuko paspaudimu savo padeti persiprogramuoji

kiek bus ašarų kai baigsis analoginė transliacija Gerai

tai Moteris turbut tikrai kad pliusas cia Cha cha

predeli junks gal Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nedaviau ir neduosiu jokiai pyndai savo masinos,na nebent isimtinais atvejais Girtas

tas kas bus nusipirkęs iš ebay priedėlių skaitmenos bmv televizoriams po 4 svarus analoginės tv išjungimo dieną juos visus parduos po 300-400 lt. Gerai Cha cha Nes joks save gerbiantis tv turėtojas nedaleis, kad jo bmv nerodytų tv. Robi čia tau verslo planas Gerai

Salvis011,ka turi omeny? Neisivaizduojat kiek reikejo vos ne maldaut kad pagaliau atsisestu prie tos masinos vairo. Jai didele ta masina, automatas ir nevaziuos matai Cha cha Sako nevaziavus su automatu,o jei ka blogai padarysiu Liūdnas Cha cha Yeah,galu gale palauziau,tai patiko labai Šypsena

pirma pazintis su elektrinem sedynem nekoki ispudi paliko, e60 visa kelia reguliavau ta susikta sedyne, su tukstanciu mygtuku Piktas

o kur tu ta kabeli susikisi Cha cha