Kur link Molėtų nulėkt paspiningauti ?

Ačiū SMIK už nuorodas, radau aš jau ir telefoną tos girininkijos, susiskambinau, sakė išduos leidimus bet kada atvažiuotumėm.
Nu pabandysim tą ežerą ir naują valtį Taip.

buvau rugpjuti, pagavau 2 lydekas apie kg

arba nepriplauksCha cha

o kiek leidimas dienai kainuoja?

tiksliai nebepamenu, bet lyg 2 Lt

tai labai nebrangiai-apsimoka visaiTaip

Tik nereikia isivaizduoti, kad ten lydeku tiek daug, kad jos i kranta sokineja.

Tai reiskia,kad Alvisk okupuos ta ezera ir po kokiu 3-4 jo apsilankimu tenai zuvies nebeliks!

Juokiasi

Laba ryta,
Sorry alvisk ir Deivisga, penktadienį jau nebespėjau perskaityt jūsų meilų, ačiū už pasiūlymusŠypsena
Nu nulėkėm mes vakar ant to Lakajos ežeroTaip.
Pasakysiu iš karto kas nepatiko. Labai toli iki jo belstis, apie 30 km reikia kratytis žvyrkeliu miškais. Pirmą kartą važiuojant sudėtinga rasti, na mums kažkaip pasisekė tai kokius tik 15 km nugrybavom. Nuo Vilnius-Lakaja-Vilnius numynėm apie 200 km. Kiek tiksliai Benis1980 gal parašys.
Dar vienas minusas Benis1980 mašynytę savo biški bumbtTaip.
Pats ežeras tai labai neblogas, miškuose, vėjo beveik nėra, bangų nėra. Iš ryto oras buvo atsiprašant labai "***inas", bet apie kokią 10 val. pagerėjo, netgi saulutė buvo išlindus.
Žvejyba. Pas mane barankos skylė, vienas kibimas prie pat valties, pamačiau tik persiverčiančią lydeką, nespėjo net dorai masalo pagriebt.
Benis1980 pagavo 5 lydekas ant kažkokios mistinės kibs vartiklės, 2 nelegalkos buvo paleistos atgal. Daugiau jokie masalai vakar nebuvo įsiūlyti.

Kaip Masingas ir rase… Belstis toli. Nuo lietaus labai zvyrkelis isdauzytas… Ir dar girininkas mistiniu stulpu nevietoj prisistate… Nu atvaziavimas nekoks… O zvejyba tai bent jau man neblogai… 5 lydekos, kuriu didziausia apie 1.5-2kg. Svarbiausia, kad viskas kibo ant vienos vartikles - kibs firmos, tokia pailga per puse gelsva su baltu metalu (aciu kazkam uz rekomendacijas). Idomiausia, kad bandem ir daugiau vartikliu ir geltonu ir baltu ir nieko, o ta vat tiko. Laikas irgi idomiai - pirmos 3 gan mazu laiko tarpu apie 10 valanda, kitos jau veliau. Nu zvejyba siaip nieko…