Kur Kybargs?

Nezinau nezinau… 150k su tokia kvadratura ir sklypu nelabai ka paimsi… isprincipo mazokai… Na nebent tiks tolimi rajonai… Tie parys balsiai ar kur uzpilaites arba link nemezio kokio… Aisku sodai visada lieka… Kanors normalesnio 200k min… dar geriau 250 Šypsena

Paziurejau dar skelbimus, uz tokia suma nieko gero tikrai neiseina su tokiais reikalavimais. Del autobusu - jie daug kur vaziuoja, klausimas tik su keliais reikes vaziuot ir kiek laiko. Jei tai svarbu - reikia ziureti mieste/salia jo. Labai seno namo manau irgi nesinores, o ir neverta.

Vyr stataisi pats ir viskas bus ok.Pilaitej pvz.

MCB, su gimtadieniu, spaudžiu dešinę. Vyr., už 150 gana skurdžiai bus su Vilniaus tarifais 130-150 kvadratų (nežinau, ar užteks), sublokuoras arba su mažai žemės, gana ekonominio statymo. Kas liečia pačius Balsius, reikia žiūrėti kurioj tiksliai vietoj, nes yra senų sodų, ponaujų kvartaliukų ir gana prašmatnių sklypų prie Žaliųjų. Taigi, visa įvairovė. Tiesa, Balsių mokykloje vietų nelabai likę, deficitas. Mokykla gera. Dėl kamščių nėra labai didelės problemos, po vieną juostą, visi lėtai juda vorele, bet juda. Link centro nuo Santarų turi tris alternatyvas - paupiu, Kalvarijų, Geležiniu - didelis privalumas, jei konkrečiai vienoje iš arterijų koks įvykis. Jei centras/mietas nedomina, nepabijočiau pasižiūrėti Trąkų rajono, Maišiagalos, Riešės/Ažulaukės ir pan. - mokykla bus, o gal ir pontavoto jaunimo miltelius uostančio mažiau bus tarp kaimietukų. O kai praaugs, tuomet žiūrėčiau. Kalnėnai labai kontrastų daug kol kas, bet yra gražių vietų. Bajorai patogus rajonas, net statosi daug, intensyvumas didėja, turėtų šalia aplinkelį su Molėtu jungti, kelią sutvarkyti. Asmeniškai man labai patinka Nemenšinės, Saulėtėkio pusė, bet brangoka ir susisiekimas ten prastokas.

Gyvenu traku vokes kryptimi, link vaidotu. Su vaikais teks pasprest klausimus, bet aplink laukai, viskas zjb Cha chaSublokuotas, 150+, 6a, dujos. Vyr, perpirkt nenori? Cha cha Bet tu mandras, netiks tau Cha chaO šiaip gazuok čia, testdraivų turėsim GirtasMynde, su!

Quattre, autobuso nėra pas tau?

Yra kiek paėėjus, greitu metu žada pratęsti ir padaryti veik prie pat. Intervalas nestebuklingas, bet važiuoja. Šiaip, kai aš nemažai gazuoju, tai propratęęs. Man neproblema. Bet va vakar 22h nugazavom eglės pažiūrėt - kamštis Juokiasi bbd aš tą centrą ir viską aplink jį Cha cha

Cia kam ko reikia. Man patinka asfaltas, autobusas vietoj, apsviestas valomas kelias, netoli centras. Aisku sodai, bet dauguma ju jau tape nebe sodais.

Tai jei bus viešasis, normaliai vaikui bus. Mirkt Vakar ir mes važiavom apie 19 - senamiestis stovėjo konkrečiai. Cha cha

Iki kino ir prekybcentrių ~15 min., toks užmiestis man tinka. Cha chaRealiai reikia žiūrėti ne atstumus, bet šviesoforų skaičių. Cha cha

Siaip idomumo delei kodel nusprendet kraustytis? Yppac jei gimines,mamos, broliai tetos cia klp? Aisku apie tave daug nezinau, bet jei uzsiimi su masinom, tai kam to vilniaus problemos? Gi jokio skirtimo, jei dirbi su uzsienio rinka. Nei cia klp kamsciu, nei cia klp kainos kosmines butu, o ir paslaugos(remontininku ir visko kitko) gerokai pigesnes… Aisku man irgi klp nepatinka kad nera judesio, tuscia pastoviai visur(iskyrus vakar prie egles), ir aisku kad smulkaus verslo ir pinigu srautu nera isvis(bet jei dirbciau su uzsienio salim-tas butu paskutinej vietoj) Šypsena

Dar yra tarandė, pavilnio pusė, tik ten su mokykla jau sunkiau. Pilaitės gale stato kotedžiukus, mokykla yra, susisiekimas neblogas, aplinkelis arti. Aišku 200kv. tai vargu. Giminaičiai tarandėje įsikūrę, tikrai smagus kotedžas, lokacija irgi nebloga, aplinkelį atidarys. Kas dėl kamščių, tai 18h dar pats gazas, tai visur strigimas bus. Į balsius nuo centro kalvarijų gatve tik laiko gaišimas, tik aplinkeliu, bet vėl, iki jo davykti vėl stop.

Nepasakok, Kalvarijų g. turi tik vieną probleminę vietą - Kareivių sankryžą, kiek teko pastebėti, neretai greičiau Kalvarijom, nei į Geležinį lįsti. O jei iš Žirmūnų, išvis paupiu pasaka. Gerai Cha cha

Vienu zodziu taboras… Iki magazino norfa ar maxima max 2 minutes… iki nordikos ikea senukai max 5 min… Iki mokyklos ausros vartai max 10 min… Plius autobusas 20m nuo namo… Iki centro 6 km… Iki betkur aplinkeliu tuoj ir gi bus 10 ar 15 min… KietasP.s. Tik pigiausio ka kaimynai parduoda 250k Nekaltas

Susisiekimas geras, aplinka vaikams irgi, rajonas paruošia gyvenimui. Cha cha

Jei turi pinigus naliska,stataisi ir viskas.Uz tokia suma turetu itilpti drasiai.

Taboras zjbs,maciau jau uzsienio turistus ten veza,galesi lafke su suvenyrais(naudotais svirkstais) atsidaryt Valio

Tai jo… stadionas 100m … kasio aikstute 50m… tinklinio 70m… Vien nuosavi namai ir miskas PaplepėkimIr per du metus nei vieno cigono Žliumbia

Nebent sklypą jau turi. Jei ne, dabartinėm Vilniaus strajbato kainom - vargu.

Toks ten ir taboras pas mrc