Kur kas pirkot adapterius? Ir kiek suplojot?

As irgi noriu IR DA adapterio.Ar man kas nors padarys uz padoria kaina? Cha cha

Kiek duotum uz samadelna irda?

Galiu duoti ir viena lita.Galeciau ir 50 litu duoti.O kiek nori? (GALECIAU,TAI NERESKIA,KAD TIKRAI TIEK DUOCIAU)

Kur tu gyveni?

Namuose Nekaltas

Kaune paimti galeciau.Vilniuj tai greitu laiku ne.Bet dar galvoju ar apskritai pirkti.

Taip… Radau. Kas nemoka, teks mokytis rusiškai ch.telemost.ru/cellular/irda.htm

O as is zarasu Cha cha

O kiek kainuotu jei pats bandyciau pasidaryti?Ar ta pati mazdaug kaina butu.

18 lt uz detales

Grubiai imant tau tas IR iseitu max. 23lt!

Tai moketu toks meistras padaryti kur paprastus daro kabelius telefonams?

Gal pasirodysiu keistas, bet kam tas IrDa, jei turiu kabelį (tiesą pasakius - net tris Šypsena ). Visą laiką įjungus telefone IrDa nevaikščiosiu. Net jei tai nevalgys baterijos, tai ekrane kažkas nereikalingo žibės, be to, man atrodo, kad po kokių 5 min. jis išsijungia, jei nieko nesiunti. O kabelį telefonui į užpakalį įkišti yra žymiai lengviau ir greičiau, ar ne? Vienintelis argumentas - šiuolaikiškiau. Spjoviau aš ant to, nes girdėjau, kad greitis ant IrDa tragiškas. Jau 10 kartą nutariau, kad jis man nereikalingas.

O ar per IR DA telefona imanoma sugadinti?Nes draugas su kabeliu sugadino nepataisomai kazkoki SAGEM.Jei per IR DA neimanoma taip padaryti,tai man tikrai jo uztektu,nes siaip jau nelabai nusimanau apie telefonu ir kompu sujungima kabeliais.Aisku kas supranta,tai kabelis yra zymiai geriau.

Turetu moket

Pakalbesiu su tuo meistru.Jei 30 lt,nu max 40 litu kainuoja,tai gal padarytu.

Blyn,kur man irda gaut? Nežinau

Siaip kas turin neta cia paziurekit irda . Www.Fortakas.Lt

Nu pažiūrėjau tą shemą telemost.ru- labai paprastas dalykas, savikainai įtakos turi vienintelė detalė- transiveris (šiaip jau daugiau detalių ten galima sakyt beveik ir nėra Cha cha) Aišku būtų galima padaryt ir iš paprastesnių detalių, bet būtų daugiau darbo, shema būtų daug sudėtingesnė, tagi rezultate ir kaina manau pakiltų Nustebęs

Tai kaip matau arba pirkt is topo centro labai brangiai arba nieko… NežinauJuk turetu but kur nors nusipirkt ypac dar vilniuj Mirkt