kur įsigyti?

jau geriau be akiniu nei su uz 20lt. siais laikais uz 20 lt tai nzn koki daikta gali nusipirkti

player71, tu pirma ant slidžių atsistok Gerai

Remigis™, nerasoja Šypsena geltono stiklo jie, kaip foto… o čia žmogus tiesiog pardavinėjo ir tiek, nei jis iš to uždarbiauja, nei ką. pasisekė tiesiog Šypsena sakau - dar dviejų tokių reikėtų nenorinčių uždirbt Cha cha

as tai zinau kuom skiriasi motokroso ir slidininko/snieglentininko akiniai, nes turiu ir tuos ir tuos, tai tik dydziu Nekaltas slidininko placiau apjuosia veida

jei ant slidziu atsistosiu tai prie kompe prieti bus sunku ir tau parasyti kad nuomone nepasikeite

Bociau, rūbų gali pilnai rast bobų rojuj. aš pats sau susikomplektavau už ~30lt, t.y. kelnės ir striukė. aišku, noname, bet už tiek negaila nei krist, nei pasivailiot kur Juokiasi

tai pavardinkit kur tos “second hand” parduotuvės randasi Nekaltas

radvilišky Cha cha Cha cha

prie koralu iki yra net trys viena salia kitos Cha cha

Siaip geltonas ar oranzinis stiklas GeraiDviratiniai pas mane tokie, tai vasara net lietuvoje gerai jauties. Cha cha

ant sankryzos sukant nuo laisves pr. i narbuto g. po desine yra IKI parduotuve, jos pastate antram aukste buvo visko, tik man netiko, o rusy nusipirkau slidinejimui striuke.

ai tiksliai, neturiu slidziu. gal turit kas uz 20 lt parduot?

Naudotų slidžių komplektas ~400-500lt, bet tu pirk naujas už 3000lt arba geriau be slidžių varyk Gerai Taip

Dziaugiuos, kad dar nesu slidinejes. Uzsikabliuoji, tada jau ir algos nelieka ant tokiu dalyku. Juokiasi

tai viena karta nusiperki atsidejes ir turi iki pirmo radikulito.

Kam uzveza, tas tikrai daugiau isleidzia. Ant dviraciu jau pasinesiau, uztenka islaidu per akis. Cha cha

akinius tik eltonus ir tik tokio tipo kaip sitoj foto pavaizduotus reikia pirkt, kitokie net nereikalingi. ziurekit kad akiniu plasmase (stiklas) lakstytusi bet kaip, tokiu atveju nesulauzysit ju griudami, pasiziurekit kad butu pora sluoksniu, su vintiliaciaja, nerasos tada.

Ritute valytuvu kotelius gal jau nusipirko Cha cha

akiniai nauji so so 120-150lt naudoti ~60lt sliedes galima rasti nuo 200 iki 500 geras. turguose dar pigiau, tik ten jau reik zinot ir nusimanyt ka perki, arba pasiimti 10 draugu zinovu Cha chasiaip klausimas ar verta pradzioje slidininko karjeros pirkti slides… nuoma dienai ~50lt su viskuo. 500lt slides - 10 kartu. man regis pradziai pakanka nuomotis, o jei patiks tai gali ir nusipirkt po metu. vat rubu tai reik.ale ju kainos tai subinen Apakęsmaxima buvo uzvezus - slidininko china made - kelnes 100, striuke 200 atrode protingai pasiutos. nzn kaip medziagos

Man tik akinių reikia. Na dar kostiumo Šypsena jamsiu “second hand”