Kur gyvenimo prasmė ?

prasme yra: surasti gyvenimo prasme, dziaugtis pasauliu, matyti ji grazu, myleti

Sia tema stengiuosi nesisgilint, nes paskui kyla ir daugiau klausimu, i kuriuos nzn atsakymu… Todel siulau ir tau nesigilint i sia tema…Bet gyvenimo prasme vis vien bus ta pati GYVENTI… Vienu zodziu supratau kad nieko nesupratau ka as acia prirasiau…

Kajp mes galim tau pasakyti kur yra gywenimo prasme… juk kiekwienam ji yra kitokia… ir tu kadanors surasi sawaja…Taip

[quote]kiekwienas mes esame skirtingi… Gėlė
kiekwienas turi SAWO nuomone… Nekaltas

visada maniau,kad gyvenimo prasme ir yra,tiesiog gyventi Mirkt

jos nera tame ir idomumas

manau gyvenam ne del saves o labeu del kitu… Drovus Nekaltas

nera prasmes gyventi
kam tas gyvenimas reikalingas…Šypsena
ghr… tikrai nusishaut nebloga mintis… pradzhiai ish duru rankenos… Šypsena

kompe, shaldytuve, telike, musese…ir t.t.t.t.Mirkt

joa ish dalies sutinku ir su shituo teiginiu

bet gyvenam ne del meiliu ar kitokiu nsmn Šypsena [kalbu tik apie save]Cha cha

Mes galvojame kad gyvenimas yra per daug sudetingas…NE!!! Jis yra per daug paprastas, kad ji suprastumem…Taip Mes sakome kad akli zmones nieko nemato…Mes sakome, kad jie nemato skrendanciu pauksciu ir besileidziancios saules…Netiesa!!!Tai mes esame akliTaip, nes nesugebam dziaugtis vakarinio dangaus swiesa, nematom beribio dangaus, nematom is jo krintancio lietaus…
Mes gyvenam, bet nesuprantam, kam to reikia?..Dazniausiai mes klausiame kokia yra gyvenimo prasme? Gyvenimo prasme ir yra gyventi, ir pries mirstant atsakyti i si klausima…Tau ir linkiu suprast gyvenimo prasme…Mirkt

gal tiesiog gyventi…

gyvenimo prasme - gyvenimo prasme suzinoti Juokiasi

klyne ir meileje.
arba tik klyne.

/kiekvieno gyvenimo prasmė yra kitokia…
mano gyvenimo prasmė yra tikėti,svajoti,norėti ir visa tai realizuotiŽvaigždė/

Na gyvenimo prasme manau pas kiekvena skirtinga Šypsena)
pas mane tai patirti ka nepatiriau.isbanditi ko nebandziau Šypsena

Šypsena Labai laimingas zmogus yra surades savo gyvenime prasme (esme). Viskas ateis su laiku. Šypsena Šypsena Šypsena Ir supratimas apie norima gyvenima,ir gyvenime siekiaiŠypsenaSekmes!Šypsena Gėlė

Nu nzn, gal tokia ir prasmė - gyventi ir kartais susimąstyti, dėl ko gyveni…

kur…?

ogi lifte dezeje ant kurios uzrasyta"gyvenimo prasme"…NekaltasLaimingas

[quote] kaip ir kiekviena diena Teodoras iseina i mokykla. Paspaudzia lifto mygtuka ir laukia… atvaziuoja. atsidaro durys. Teodoras stovi abstulbes ir ziuriu: lifte stovi deze, o ant dezes uzrasyta"GYVENIMO PRASME". kol Teodoras stovejo, ziurejo, lifto durys uzsidare ir liftas pajudejo zemyn…
Teodorui buvo labai smalsu aks toje dezeje ir jis dar karta paspaude lifto mygtuka. atvaziavo liftas, atsidare durys, bet…
dezes jau nebebuvo…Angelas
[/quote]

/cia toks pasakojimas apie Teodora ir jo gyvenimaŠypsena/…siaip man jis meilas pasirodeDrovus…/…

jos nerejkia ieskoti…ji kazkur slypi viduje…

Deje bet man tokia prasme dar neegzistuoja…Nežinau.gyvenu be prasmes…Nežinau