kur geriawsia isliet sawo neapykanta?

Nekaltas…ten kur paskui nenukentetu nei kiti, nei pati…

Dauzyk galva i siena Nekaltas

Nžn… Aš sudaužyčiau ką nors, bet gaila Cha cha Patrankyk pagalvę, padaužyk galvą ir sieną arba grindis, gal padės Cha cha

Geriausia nesinervint is vis Taip.o jei labai jau nori isliet savo neapykanta tai padauzyk daiktu.pades Cha cha

as tai issilieju kartais ant drauges Cha cha,arba jeigu reikia ka nors daryti ir man neisiena Baisuas paimu ir ismetu suplesiusi Laimingas

Pasportuok.

sienu negaila? Nekaltas Cha cha

Na as kaip susinerviju tai pradedu draskyt pirstu oda Nežinau Pavargęs zinau kad kenkia, bet kaip pamatau krauja ir kaip jau pradeda skaudet zaizdas apsiraminu trumpam NustebęsSeip dar ir plesau sasiuvinius, sedziu ir ziuriu i viena taska toli toli, stebiu praeivius, masinas ir t.t. stengiuosi neprisimint kas nutiko blogo, o stebet kitus Nekaltashmmm keistas as zmogus… Nekaltas Girtas

Plėšik ką nros…

visad kai be galo pykstu arba kai labai labai susinervinu, imu shoooookti… pogintis… ilgai ilgai ir lb energingai. tol kol nebepastoviu ant koju. toki buda senokai praktikuoju ir jis man lb padeda. kai islieji energija nebelieka noro pykti nervintis verkti ir pan… Mirkt

vaziuok miskam ir issirek… as tai vaziuoju prie juros pasivaikscioti,man visada padeda…

padawzhyk ka nors Laimingas

i slovika Cha cha

Jei turi sesę arba brolį, išsiliek ant jų, jei ne - spirk šuniui…o jeigu ir jo nėra, tada belieka padaužyt galvą į sieną arba nusipirkt bokso kriaušę Šypsena

i unitaza

rekiant laukuose… Cha cha

sunio gajla… Laimingas

…geriausia jos visaj niekur neliet, nes gali atvaziuot vyrukai baltais chalatais… Šypsena