Kur geriausia susikurti E-Maila?

Nekaltas

kada bus paleistas google meillas gmail.com???

o kuom jis geras Nekaltas

geras tuom, kad zadama 1 Gb vietos laukiu kada galesiu persokti Šypsena

us 30$ tik 1Gb Apakęs Apakęs Apakęs

Kam laukti? Imk 3GB dabar unitedemailsystems.com/logout.html

o mokamas Nekaltas

Tik va nelabai zn kas yra MailServer Nekaltas

as visom keturiom uz yahoo.com Taip

Registruotis reikia cia 66.199.246.10/signup.html

Tai sakau gal prisikurk visur - išbandyk ir nereiks čia spygaut forume… kiekvienam savas atrodo geriausias… ir išvis geriausia pasiskaityt kas rašoma tuose saituose kur galima susikurt pašto dėžutę, bet kaip matau nieko nesupranti tai siūlau rinktis one.lt - ir dizainas ir jokių pop3, smtp bei kitų neaiškių žodžių, megabaitai tau vistiek greičiausiai px tai užteks ir 5-ių ten siūlomų, dar ten bus “lamer-friendly”(“vartojimui patogi” Cha cha Juokiasi) lietuviška vartotojo sąsaja… - ko dar norėt Nežinau… registraciją manau turėtum irgi nesunkiai įveikt (tik mobiliaką šalia savęs reikės turėt)…

ka cia snekat nesamones yahoo duoda 100 megu, sumekejus 20 zaliuju 2 gb duoda!

Cia pasenus info Mirkt

Tai parasyk naujesne Cha cha

gmail.google.com Labai puikus dalykas. 1 gb vietos, nemokamas pop3, antispamas, conversations ir tt. [email protected] Ir siaip visokiu dalyku papildomu gali padaryt su tuo gmail’u. – siaip mail.yahoo.com irgi geras. patogu naudotis ir tt. – webmail.delfi.lt uzknisa reikalauja pinigu uz nekokias paslaugas… – Seniau naudojau pop3 takas.lt pasta nusiskundimu neturiu. Sauni paslauga.

Aš irgi seniau naudojausi takas.lt kol Telekomas nepanaikino prisijungimo (ne telekomo klientams) prie pašto. Kai susikūriau naują dėžutę telekomas persigalvojo ir nusprendė vėl padaryt prisijungimą visiems. Po tokio telekomo žygdarbio mano nuomonė apie jo paslaugas tikrai nekokia. O be to, nėra 100% garantijos, kad siunčiant laiškus per telekomą jie pasieks adresatą. Neretai laiškai be jokio įspėjimo dingsta kaip į vandenį.

pc4me.us 3Gb, tik nežinau ar verta. Užtenka ir gmail. Šiaip tai kiekvienam kitoks mail’as geriausias. Peace.

Butu labai malonu, jeigu kas pakvietima i gmail.com atsiustu i privat.

Atsiųsčiau bet jau gal du mėnesiai, kaip aš jų negaunu.

Tai parasyk naujesne Cha cha