Kur geriausia laikyti pinigus?

Kad tamstai pakeliau nuotaika, tai malonu. Taciau tokio arogantisko maklerio ar finansinio konsultanto nenoreciau tureti.

Jei jau zinai, kad pralosti galima, kodel savo mintis grindi tik vienasaliais pavyzdziais?

jei nori ramiai miegoti geriau atsisakyti minties taip uzsidirbti pinigu.
Geriau laikyti banke ar kitoje patikimoje vietoje kad ir su minimaliomis palukanomis.

Prajuokino, nes tukstanciai zmoniu uzkala babkes pagal strategija "pirk ir laikyk". O cia mergina isklause kursa Apakęs ir teigia - "drambliuko svajones" - nieko jie nezino, taip uzdirbti negalima.
O uz arogantiskas aciu. Mirkt

Prasau Šypsena Tiesiog suerzinai ir priminei situacijas, kai susitinki makleri, advokata, valdininka arba koki banko vadybininka ir visa ju povyza tiesiog saukia, kad pasaulis jiems po kojomis turetu guleti… Nezinau, gal jie kitus ikvepia bendriems zygiams, bet savo reikalu nenoriu patiketi tuscioms ambicijoms. Kazkodel man juokas is maziau tam tikra sriti ismananciu zmoniu neima. Greiciausiai su jumoro jausmu nekas.

vaikai nesipykim, gyvenkim draugiškai Liežuvis
geriausia pinigus laikyti kojinėj arba po pagalve… chi chi chi

o jei rimtai- investuoti į nekilnojamą turtą

o bajeris tame, kad pasaulis jiems ir guli po kojom.

Tikrai bajeris…

Nu jei kox banko vadybininkelis, kur gauna kokius 1200 Lt ir kieta lauzia, tai ne.
Bet jei kalbeti apie normalius banko vadybininkus, advokatus, valdininkus, tai gyvenimas tikrai po ju kojom. Taip

duok as palaikysiu Juokiasi

Cha cha Pinigai yra skirti ne laikymui,o isleidimui.As ju nelaikau,jie pas mane kaip tarakonai i visas puses issibegioja.Ramu…

pas mane kishenei Šypsena

Idomus dalykas . Kiekvienas zino ka veikti su 10Lt ar 100Lt. Su 1000Lt irgi dar dar. O kai daugiau pinigu tai viskasApakęs, neaisku ka su jais veiktiNekaltas

Cha cha

Pinigai geriausia laikomi tik saugiai juos investavus…