Kur diskusija?

kažką bandė užstumt, bet nepaėjo Cha cha

Tuo tarpu “We don’t really feel the need to add wireless charging. We’re not going to add a feature just for the sake of it,” Cha chaAs esu tik viena OP5 ciupinejas ir galiu sutikti, su paskutiniu teiginiu, kad apart cipo ten daugiau nieko nėra ir už panašius pinigus galima rasti kažką geriau

Jeigu kam nors mirtinai reikia to wireless charginimo, tai Ali mačiau nilkin koverį su tokiu mikro antgaliu ir padu, už 9$. O, bet, tačiau, max 1Ah išskiria, tai čia nebus greitai NeNillkin Mini Qi Fast Wireless Charger Type C Receiver Wireless Charging for Oneplus 5 5T LG G6 G5 V20 V30 for Google Pixel 2 XL s.aliexpress.com/qu26RRFV?fromSns=Copy to Clipboard Nillkin QI Wireless Charging Receiver Case for Oneplus 5 Case Back Cover Compatible with Magnetic Holder for One plus 5 Cover s.aliexpress.com/nMNfaYRR?fromSns=Copy to clipboard

Baisius tu dalykus nuo ankstyvo ryto rodai Cha cha

bevielis krovimas maziausia problema. didziausia problema mano galva tai jo besipucianti kaina ir softas. kameros, chipas sudeti gerai, bet be softo kaip telefonas jis nera geras uz tokius pinigus.

užtat ir reikia pirkti pikselius ir obuolius - su sąlyga, jeigu nori iki galo išlaižyto softo. su gdpr įsigaliojimu, nespaminkit Cha cha

Kaip tik pixeli nukirtau uzkapeikas, kai ateis už poros savaičių, pažiūrėsime ant kiek jis ten “nuslifuotas” Cha cha

pirmi pikseliai dabar 200+€ vaikšto Gerai

Tai normalu, 2 ir dar xl Juokiasi

kazkodel abejoju del nuslifuoto pixelio softo. bent jau patirtis tureta su nexus, tai sakau aciu ne. man xiaomio miui labiau isbaigtas pasirode

cinkai, gerai prajuokinai Cha cha Geraiprašau plačiau papasakoti Šypsenabeje, nexus 6 gauna 7,1,1 Gerai

afigienas MIUI išbaigimas, praktiškai nei vienos negali išjungt, nurodinėja ką tau naudoti. Arba turi pvz 3 kalendorius ir pan

Dėl miui pritariu, appsų daugiau nei samsunge, ištrint neina, ir šiaip nemažai nelogiškų sprendimų. Pixel 2 xl norisi išbandyt, bet dar gaila s8 atsikratyt Cha cha šiaip pixel turėtų man tikt, nes naudoju mažai appsų ir funkcijų, ir kamera ok.

Kad nexus kitkat laikais toks ± buvo, tai tikrai galiu pritarti, o dėl pixel paziuresime