Kur dingo \"Draugai Bangoje\" ?

Greičio tokio dar nebuvo Alus. Šaunuoliai.
Jei dar draugus atiduosit bus visai be priekaištųTaip.

O ar negali būti, kad pas kai ką greitis dėl kompiuterio ar apskritai lėto ryšio šlubuoja? Taip sakau, nes pas mane- tik spėk spausti ir verčia. Gerai.

greiciau greiciau Cha cha del greicio nusiskundimu siuo metu nera.

Vartosi liuks Gerai

kaip čia paskyt Nekaltas dūzgia kaip bitelė su pliusu Cha cha Liežuvis

OK, brangieji ir brangiosios, nebesiginčyju. Jei tik kažkam vartosi, uir dar greitai - liuks. Aš asmeniškai žinau, kad 100% šiuo atveju ne kompas ir ne ineto tiekėjas kaltas ( būtų jau nukirkintas seniai Baisu, bet kad ryšys geras, tik viena Banga stabdo). Pirmą kartą
į Pasiūlymus atėjau, šaip čia nerašinėčiau, tik kad nebedatveria kantrybė jau.
Klausimas gi buvo ne apie tai - kodėl panaikinta būtent ši funkcija, ir kodėl be jokios info bangiečiams? Išvis, atrodo, čia viskas paskutiniu metu tyliai, "padpolnai" daroma Nekaltas Kodėl? Kur pažiūri, pletkai ir gandai visokie, o konkrečiai niekas nieko nežino.

Kiek lauksim kaip benamiai kokie ??? ???

Tai galejai priesu sarasa pasidaryt.

ir draugu ir trumpa naujausiu savo temu sarasiuko ir t.t nieko neberodo Liūdnas ir idomybiu nebera yra dauk naujos reklamos kodel??? ??? Žliumbia

o man dle greicio nzn seip pas mane intaz ne superinis bet daba normalei o ankscaiu kol banga atversdavo budava ilgai daba normaliai bet kaip kazkas sake negi panaikinot draugus paskutine stemas idomybes del reklamu blogai Liūdnas

Kazkodel pagreitejimo nepastebejau. Sakyciau leciau pradejo veikt.

Nu laukiam kitos dienos ir šviesesnio rytojaus … Nekaltas

sux Blogai