Kuom nulupti dazus nuo lietu ratlankiu

jo, yra chemikalas, berods PAINT REMOVER vadinasi(aerozoliniuose buteliukuose), pats naudojau, labai gerai nueme dazus. pirkau lygtai rimi ar maximoj (hyperiuose), o darbus atlikinejau savitarnos plovykloje- nupurskiau diskus tuo chemikalu, palaukiau kiek ten instrukcija rase, o tada aukstu slegiu viska nuploviau. tada procedura dar karta pakartojau -rezultatu likau labai patenkintas.

Ant bulgarkes ‘dratini’ sepeti uzsidek ir nusveisi. Tada pergruntuok ir dazyt. O su smeliasrove 1 ratas 50lt bent jau ten kur as zinau.

dratinis per grubu, reiktu is 3M abrazyvu arsenalo ka nors pasieskoti, yra labai svelniai dirbanciu abrazyvu ir bulgarke turetu but su reguliuojamom apsukom, arba su juostiniu slifuokliu bandyk, su bulgarke ne visur prieisi, o geriausia tai smeliasrove

Tai as visai ir neisizeidziau. Gerai nenusimanau apie smeliasrove, ten buvo tik mano nuomone Mirkt

Tai galima det ne ant bulgarkes, o ant grazto, nes jie jau beveik visi yra su reguliuojamom apsukom Taip

Aš vartojau dažų nuėmiklį ir vielinį šepetį… Liežuvis

is tikruju gal kas zino kur nikelioja ratus

vielinis sepetys palieka ryzkes

nepaliko nei vienos… Liežuvis

tai gal skardinius ratlankius valei

Tai gerai, nu man tik labai kazkaip linksma buvo ta diena Šypsena Siaip jei rimta smeliasrove pustelejus i lengvo lydinio ratlanki kazin kas liktu is jo Nekaltas Reikia atsargiai Šypsena Isvis stebina tokie dalykai ir mane is tikruju… Kaip pvz jum storo sunkaus metalo tikslus pjaustymas… … vandeniuNekaltas Lietuvoje jau veikia bent 1 toks cechas tikrai…

Vandeninis stalas gal ir vienas o gal ir du, bet plazminiu visa kruva yra

ne nu gal ir yra… tiesiog stebina pazanga… vandeniu… metala… stora toki… Nekaltas

tik smeliuku purksti oro srove - geriausias dalykas Taip

pas mane paprastais dazais uzdazyta irgi noriu nulupti dazus ir lakuot. o su smulkiu svitriaku neitu nuslifuot?

kazkada pats turejau ta aparata liuks dalykas 10atm pusdavo tik purstukus spek keist. Gerai

geras profesionalus FENAS, gerai ikaitini ir su spakliuote nugramdai, arba cia jau kai kas minejo yra toks su.das kur uztepi ir atsoka dazai, jo yra maciau senukuose, vadinasi senu dazu nuemejas.