Kuoju, raudziu gaudymas spiningu

Jokios sistemos ir nėra, jei per dieną kelis kart pakeiti spalvas ir tai pasiteisinaŠypsena

butinai, paziurek, lauksiu Labas

as kalbejau apie Salati kuris Bangoj dalyvauja

kad esu klauses, lyg ir nepasakojo jis kad tikslingai balta zuvi spiningu trauktu…

o man pasakojo

tai man neidomu kad jis gaudo, man idomu kaip gaudo…

Na tai klausyk:
Gaudymas vyksta KM. Laikotarpis: būtent tas, kai moškės Merkyje siaučia ir muselininkams atsibodo tampytis su upėtakiais. Tai beveik sutampa su jų nerštu.
Būtina įranga: Brydkelnės ir talpus maišas kuojoms bei raudėms Šypsena Masalai 00 numerio sukrės baltu arba geltonu lapeliu (ne longai). Valas: 0,12 - 0,15 mm. Kadangi žvejoji spiningu, manau reikėtų 2,5 - 3m ilgio ir 0-5 gr. svorio išmetimą bei "karvės uodegos" akciją turintį kotą. Tokio neturint tiks bet koks kitas, tik sukels vienokių ar kitokių nepatogumų. Nors šioje vietoje aš ne itin geras patarėjas, bet manau, kad būtent tokią komplektaciją pasirinkčiau pats Mirkt

Dabar svarbiausi dalykai: konkreti gaudymo vieta ir taktika…
Šioje vietoje reikia padaryti pauzę, nes kotai nelabai pamenu kas, kaip, kur sukti į kairę, kur į dešinę, kur mesti, kaip traukti ir t.t. Tik žinau tiksliai alus atmintį labai gerai atgaivina ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

Jis ir blizges tonomis renka Apakęs

P.S.DC, nepyk, kol nepamatysiu savo akimis kaip tu per dieną surenki 30 vnt. - nepatikėsiu Šypsena

kad sako atvirksciai - smegenu lasteles alus zudo BaisuGirtas

Jeigu jų yra…
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

[quote]
Pabalda rašė:
… Tik žinau tiksliai alus atmintį labai gerai atgaivina ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

Taip sako tie, kurie alaus negeria… Jie paprasčiausiai neprisimena kas ir apie ką taip pasakė KietasKietasKietas

Labas???

Kota naudoja ne spininga o matcha, valas 0.12 - 0.14, kabinami patys maziausi guminukai, galvakablio svoris berods 2g, pas ji tokie faini savadarbiai, ant museliniu kabliuku.

o kaip pagauti sekas?

blemba, Alviskai, jau rasiau, susirask salacio tema ir skaityk, nesikartosiu.

na gerai, prikalbinaj Cha cha
Pabandysiu vaizdziai nupasakoti, nes skajtmenini fotika tik gal savaitgali turesiu, o gal ir ne…
Zodziu

  1. imi skardos - visiskai nesvarbu spalva, bet geriausia butu nerudijanti (maciau Pasidaryk Pac nerzhavejkos laksta 2x3) tada kerpi kazka panasaus i mepps long lapeli (isgaubti nereikia) galima daryti nesimetriska, kad vienas krastas isgaubtesnis butu.
  2. grezioji, arba iskali vinuku (as turiu staklytes) tris-ketures skylutes palei plokstesni krasta. ir viena palei isgaubtesni kabliukui
  3. Isgrezi didesne skyle lapelio apacioje, kuri bus skirta svarelio istatymui
  4. Imi slyvutes formos svinuka, ipjauni daug (beveik visa per pusiau)
  5. Patepi epoksydkes daug ir iklijuoji svareli.
  6. imi dvisaki kabliuka, iveri i jam skyrta dziurka ir zikada gatava

Dabar paaiskinimai. 2 punktas - skyle svareliui reikalinga, kad stipriau prisiklijuotu svinas. Anksciau dar grezdavau pati svareli ir ji prikniedydavau, bet po to pastebejau, kad neverta taip vargti - svarelis ir priklijuotas niekada nenukrenta, o kuo paprastesnis gamybos procesas, tuo daugiau gali prisigaminti ir ne taip gaila nutraukti. Reiketu eksperimentuoti su svinuku svoriais, su lapeliu ilgiais ir skardos plonumu, nes auksinio rezepto nera - zikada tuom ir unikali, kad gali pasigaminti toooookiaaa, kad zuvims stogai vaziuos Cha cha
Dar pastebejimas - skardos storumas labai smarkiai itakoja cikados darba, taigi reikia atsiminti, kad kuo mazesne cikada, tuo plonesne turi buti skarda, tik aisku viskas proto ribose, kad nesilankstytu labai lengvai. Jei naudojama ner. plieno skarda, ji dazniausiai buna pakankamai atspari lenkimams.
Na va, lyg ir viskas, jei kas neaisku - klauskitie Labas
Tesiant meistravimus - senukuose pirkau gero materiolo vobleriu liezuviams, papigiai ir yra atraizu. Alvisk: Is Maximos ivairiais kanalais stegiausi ta lapa gauti, bet nepavyko. Gal sakau reikia susitikus (dviese drasiau Cha cha ) nukakti i kokia maxima ir pasigavus gruzcika pabandyti uz buteli isvilioti ta lapa ? Cha chaCha chaCha cha

Praeitais metais, vasara mano draugelis ezerelyje prie Vievio su Balzer baltu 2-7 numerio tandemuku pagavo 2 karsius. Svorio nebeprisimenu, bet atrodo abu buvo arti dvieju kg. Mano uosvis kazkokiu senobiniu samopalnu "mepsu" Baluose, Ignalinos rajone pagavo karsi, kuris svere berods 2.5 kg. As pirmakart gyvenime tokio didumo karsi maciau. Nery esu pagaves 1.2 kg sapala. Blizgute 3 numerio DAM, matiniu lapeliu.

pagaliau Cha cha aciu Gerai
o kaip tas materiolas liezuviams vadinasi? kuriam skyriuj jo ieskoti? Reikia susitikti, koki gruzcika uzlausti. Dar noreciau gyvai tavo voblerius ir cikadas pamatyti Šypsena

i sveikata Cha cha
tas materiolas tai nezinau kaip vadinasi, o pirkau as ji paciam kampe esanciam stiklu skyriuje, ten yra ir org. stiklo bei jo atraizu. Tai as toki lapa kaip per 2 A4 lapus nupirkau uz 60 ct. Cha cha
Galim kada sustikt, o banga kokiu mytu neorganizuoja, butu proga visiems susipazinti (kai ka jau pazystu) parodyciau savo buratinus Cha chaCha chaCha cha

Alviskai, kai susitiksi su Plintusu, nepamiršk nufotografuoti jo buratinus ir patalpinti i mūsų galeriją.Laimingas