Kuo uzhsiima Jusu VYRAS?

na, manychiau kad pakankama ispudi susidariau, kad neichiau ten dirbti, ir savo pazystamiem nepatarchiau…Piktas

Shokoladak -dabar rimtai…
Tai man buvo kitaip
firma didziule …uzsienietiska ,Jusu visu zinoma
jiems reikejo tokiu spec kaip as
Atejau ,nusiprauses ,apsimazgojes ,
jie sako aha, nuzvelge nuo nosies iki koju,kiek metu. pasakiau, aha sako o sako pasa turi ,taip sakau va. o sako i ji ziurejai pries ateinant,
paziurek kiek tau metu…

Neduok dieve,jei mano zmona gautu toki darba kaip manasis uz mano nuopelnus.Butu visiskas meslas Blogai

Cha cha aga Apakęs taj kiek tau BV metu?Nekaltas

Ne,nu visko šitoj temoj prisiskaičiau,bet šitas atvejisŽliumbia
Neturiu žodžių-gal gali BV pasakyti,ką tu jiems į tai?
Ir TAIP būna iš tikrųjų???

Uzklydo.
Ir ka?Pasakysi kad labai gailiesi?
jio…taigi…Kada mes ryt sportuojam,Brangioji?Piktas

Tai grubu. Grubu ir tiek.
Deja rinka tokia. Be ceremoniju…
Veee
Ignoruoju

Sokoladak tada man buvo 37

Piktasshyykniu gvardija!jiems ant kedziu knopkiu reikejo primetytKanda ir ikast i kulni, pasilipus ant darbo staloKanda

BV> specialy for You notajkai patajsyti prezentas:
http://fun.from.hell.pl/2003-02-18/volare-karaoke.swf
have a good timeBučkisGėlė

p.s. 66 zinute ish 66 … uch kaip megstu tuos skaichius

O koks turėjo būti darbo pobūdis? Tikiuosi, ne go-go šokėjos pozicija?

ne tikrai ne , as texninis
o be to jie prase ir norejo kad ateitume dirbt ,bet…papuoleme ant jauno 18-22 direktoraius , jis taip kalbejo ,
aisku paskui jiems kliuvo ,
bet cia kita istorija
o siaip su ta firma jus visi esat labai susije , visi ja zinot
ji…labai panasi i temos autores nika…labai panasi

esu taip uzsiroves 2kartus , taip smarkiai
3- kartas buvo kitoks

o siais darba keiciau 3 kartus ,del ivairiausiu priezasciu

gal ir gerai ,kad nepatekau ten dirbti ,

sokoladka as is Kauno o ka???

Man ir pikta,kada teiraujasi del kudikio pradejimo datos,bet pasakau,kad dar neplanuoju (suspaudziu uzpakaliuka ir pameluoju),nu negi sakysi,kad planuoju gal po metu,gal pop poros,kau jau gausis? Cha cha
Bet sefas vis atsargiai klausia,o sefiene- tai tiesiai sviesiai : "Siandie labai ishblyshkus- nesilauki?"
Kai sulaukia atsakymo "Ne!",tai vis primena,kad neslepciau,nes darboviete yra IGALI sumoketi man dekretiniu atostogu ir kitas pashalpas ir vsio takojie (nu ash net nezinau,kas man ten priklauso).

Ir ash ish Kauno.O gyvenu Vilniuj,bet ji cia specialiai kaunieciams…
Chokoladka,tu negera!Vat taip va!

Reikia "kurilkoje" kolegių paklausti "šiandien šefienė kažko keistai įraudusi, gal vartoja narkotą Nekaltas ?"
O gandai kolektyve sklinda žaibiškai. Gerai

Nu ,kad pas mumi niekas neruko,ishskyrus mane Cha cha

Žinoma, žinoma, ir kavos negeria, ir kosmetikos nevartoja, ir vyrų nemindo Taip

Sefiene geria kava,ash kartais,nes kabinete oi nesedziu,oi nesedziu…
Bet neruko tai niekas,o sefiene ish kosmetikos tik pudra naudoja.Jei bogu… Cha cha
Ji ir taip grazi motera.Laimingas

Zinau atvejį, kai vaiku globos centras "pastogė" (kaune) ieskojo valytojos ir pokalbyje del darbo buvo ir tokie klausimai:
-ar baigusi aukstaji moksla?
-ar mokate anglu kalba?
-ar mokate dirbti kompiuteriu?

  • ar mušate vaikus?
    -ka darysite, jei vaikas jums matant, numes šiukšle…
    Apakęs

Vieno psichologo komentara skaiciau apie panasius klausimus. Tai va kai klausia apie materialine padeti (tipo koks auto, koks butas ir t.t.) reikia sakyti kad ji nera gera del to ieskai darbo gero. Tai reiskia kad zmogus nori dirbti, kadangi jam reikia pinigu. Sitoj vietoj svarbu labai saves nenuskurdint, tas irgi nera gerai.Šypsena Del vaiku prieziuros aisku, kad klausimas yra svarbus darbdaviui, bet jei labai kabinejamasi galima teises aktais pasiremti. Asmeniskaiman padejo darbe pasiimti priklausancias lengvatas. Zinoma ne pirmais isidarbinimo metais… Vyro darboviete irgi svarbus klausimas. Jei vyras koks "šiška", gerai uždirbantis, tai reiškia darbo tau reik tik savo malonumui. Gaila, bet tokia realybe… Beje kai kuriose darbovietese medicinine pazyma butina pagal darbo saugos reikalavimus. Šypsena