Kuo uzhsiima Jusu VYRAS?

Taip Taip pas Karlsonnus, Janssonus… Taip. O lietuvis darbdavys (ne, ne visi, bet oi kiek daug tokiu) pilynas is kanapiu vis dar masto, ar komanda jam reikalinga. Nes gali sukilti ir kolektyviai nedirbti dykai virsvalandziu. Uztat kiekvienoje firmeliuksteje buna po viena intriganto etata. Tad ir idarbinimo klausimai uzduodami su potekste ‘ar sugedes automobilis, visa diena uzsiemes vyras netrukdys atlikti darbstaus darbuotojo virsvalandziu normos’… Liudna… Dziugu, kai Karlsonnas pakalba su tavimi 3.5 valandos Girtas ir po tokio vienintelio pokalbio issiuncia tiesiai skandinavijon.

Jep… Cia jau tikrai. Bet gero atsakymo nera, reikia is klausimo pasijuokti, ar ka? Bet gali buti, kad zmogus turejes AIESECe koki draugeli: tie studentai teigia, kad zmogus vos pradejes vaikscioti "parsiduoda": kudikis sypsosi, vaikas tvarko kambari, nes taip kazka parduoda savo tevams, arba "parsiduoda" Juokiasi. Tuomet galima sakyti ‘visa gyvenima tik ta ir darau’.

chokoladka, tie klausimai, visi visgi suristi su darbu! Jie nori zinoti: ar gali atsitikt taip, kad pasiimsi laisva, nes vaikus reikes nuzezt, nes jie susirgs, ir tu turesi juos slaugut, nes suges jusu grabas automobilis, ir tu paveluosi i darba ir tt … Juokiasi

Del vaiku sergamumo aisku - jei jie daznai serga, bijo kad nesedetum su biuleteniu. O del nuvezimo tikraiusiai irgi tas pats.

ten potexte buvo tookia: visa diena ari, savo mashiniuka minkai po miesta darbo reikalais, o degalus gal but apmokes…
o darbas arti namu, tajgi ir vaiku mokykla netoli, ir visa kita… nu vien zoLiūdnas

Jooo, vieno tokio pokalbio metu pasakiau, kad mano vaikai isviso NESERGA! Tai tas interviuotojas tik Apakęs O i kitus klausimus tipo kokios spalvos pizama tai sakiau "atsiprasau, bet nelabai suprantu kuo tai susije su mano busimu darbu" Cha cha Bet kazkodel tais prieme Cha cha

Jo…tie klausimai… Manes to paties klausinejo… Ir dar paklause, ar neplanuoju antro vaiko… Nu negi sakyciau, jei planuociau…

situos klausimus uzdavinejo noredami pasiziuret kaip tu bendrauji,o ten kas vaikus vedzioja ar kokia tavo masina jiem nesvarbu…
Labas

Patikek…svarbu… Vyru apie vaikus neklausineja… Kadangi jau ne pirmas pokalbis…spejau isitikint, kaip skirtingai vertinami vyrai ir moterys…
Ir negali sakyti, kad darbdaviai neteisus…kiekvienas galvoja apie save ir nauda sau… Jiems nenaudinga darbuotoja mama, kuri tankiai ima nedrabingumo lapelius, papraso laisvos dienos per menesi…
Skaudi…bet tiesa…

kokiu tik klausymu neuzduodaMirkt
kai darbinausi vienoje zinomoje visiems firmoje, tai pakraupau nuo vadovo chamiskumo ir naglumo. Maza to kad klausinejo dalyku kurie aplamai nesusije su mano profesiniais sugebejimais, bet po to kai suzinojo kad gyvenu su draugu ir isteketi nesiruosiu, paklause : "ar jus mylite savo drauga?" Prie ko cia?

mmmdasss…Nekaltas
kita kart tur but paklaus kiek kartu ir kaip daznaj myliuosi…KietasNekaltasJuokiasi

O ka, juk darbo nasumui svarbu seksualinis pasitenkinimas…

mano vyras… TFU BL*T! neturiu as vyro! Cha cha

[quote]
chokoladka rašė:
Vakar buvau pokalbyje del darbo (noriu pakeisti dabartiniPiktas) taj va.
Likau lengvaj shokiruota klausimais:

  • kuo uzsiima (kur ka dirba) jusu vyras?

Taip Taip Chokoladka

Tai kuo ten uzsiima Jusu vyras nepapasakojote mums???
Prasom atsakyt-

Flirtasvad kai eisiu pas jumis i pokalbi del darbo, taj ir pasakysiu jums personaliaiCha cha

Juokiasi chia butu labaj i temaCha cha

Cha chaCha chaCha chakoksaj nepilnavertishkumasBaisuCha chaFlirtaskai rasiu nebloga tamstaj papasuosiu, tik kaip jus ten tuoksites? LT neuzregistruosite savo santuokosCha chaCha cha

Shokoladka prasau atsakyti !! savo naujajam
Kur jusu vyras dirba?
Ka daro?
prasau pasiaiskinti
Laimingas

Niu skokoladka , prasau laukiam ataskaitos

Shlokoladka ,tu atsakyk greiciau ,man nik-a reikia atgal perstatytCha cha