Kuo tikite?

Viskuo kas realu Šypsena

tikejimas, kaip variklis… netikintis zmogus - masina. Kaikada sako, zmogus egzistuoja… tai manau taikoma butent tam, kas neturi kazkokios ateities vizijos… t.y. netiki, nesistengia, kad ityketas dalykas pavirstu realybe… ‘tiketi’ labai plati savoka… galima butu sneketi ir sneketi… Šypsena

tikiu, kad yra angelaj, kurie mus saugo Laimingas

tikiu, kad tiketi reikiaCha cha

tik pacia savim Pavargęs

Tikiu tuo, kad kazkuo tikiu Mirkt

as tikiu likimu ir kad nuo jo niekur nepabegsi

Per gyventojų surašymą formuliare iš tiesų nebuvo tokios grafos, tinkancios apibudinti mano tikejima Ne

ash netikiu i joki dieva, ta prasme esu krikshchionis(deka savo teveliuApkabinimas), bet netikiu i dieva ar pan…

Visai i nieka netiket negerai,bet Merfio desniai galioja.Kartais tikiu i sunkiai suvokiamus dalykusLiežuvis

tikiu-kad KAZKAS yra…bet kas-negaliu įvardytiNe

-jei nieko nebūtų-labai abejoju-ar aplamai išgyventume…
Dar tikiu-kad tas Kažkas mane jau tris kartus išgelbėjo nuo mirties…TaipNekaltas

keli cia rase, kad tiki likimuNekaltas
bet - ar ne mes patys savo likimo kalviai? paprasciausia juk visas savo nesekmes suversti likimui… tuo bent jau meginant neigti, kad tame vis tik daugiausia musu paciu kaltesNekaltas

na as tau papriestarausiu…kaip pavyzdys-bet koks nelaimingas ivykis-juk zmogus ne del savo kaltes pakliuves po ratais-ar kaip kitaip nukentejas, negalli buti kaltas-kad ji kazkas suzalojo…

Beje-koks vaikas storulis mokykloje visai nekaltas-kad kiti is jo juokiasi…

ka manai?

Zinoma-cia gal kalti kiti zmones-bet Kiekvienas toks susidurimas manau turi reiksme…-viskas vyksta ne siaip sau…
Tūsas

As kaip viena koja budistas, pasakysiu, jog 50/50. Truputi priklauso nuotavo konkreciu veiksmu ir truputi nuo likimo. Tik va kas tas likimas…?
Ar tau niekada neteko susidurti su "likimo ironija"? Pats kazka padarai, o paskui kaip bausme, paciam taip atsitinka? Niu, jeigu ka, tai gal dar atsitiks… Juokiasi Tai va tokie dalykai pliusuojasi ir ta neigiama (ar tiegiama) energija aplink tave keiciasi ir kiti zmones nejucia tau jaucia. Todel ima vengti ir pan.

Ar zmones paskyre savo gyvenima svietejiskoms, misionieriskoms misijoms yra laimingi del gaunamo atlyginimo ar del to, jog gerio darymas juos daro geresniais, laimingesniais.

Kas geriau… ar profesionalas gydytojas, imantis kysius, bet darantis stulbinancias operacijas ar toks pats neimantis ir + savo sypsena gydantis sveikstancius?

Visvien… zmogus darydamas kazka blogo, bent jau pasamoneje kaupia neigiama energija, kuri anksciau ar veliau netrunka pavirsti liga ar siaip.

Dar galima pakalbeti apie energijos pernesima is praeito gyvenimo, bet tame daugiau bus religijos pagrindu, nei gyvenimo filosofijos.

Na, o kita dalis, zinoma, yra konkretus zmogaus veiksmai sia akimirka, kuriu pasekmes gali lydeti ateityje.

Taigi, nors zmogus ir yra savo likimo kalvis, ji persekioja ir likimas, kuris taip pat jo ranku darbas… Drovus
a ne? Cha cha

na pats paklausei pats ir atsakei Cha cha
siaip labai daznai as nesu linkusi vadinti visko tuo skambiu zodziu "likimas". greiciau jau - susiklosciusios aplinkybes.

p.s. mano leksikone yra toks issireiskimas kaip nelikimasNekaltas (nemaisykite - ne du zodziai - vienas jis pas maneCha cha) tai vat, kai jau uzknisa bandyti viska paaiskinti, kai nesiseka rodos paprasciose paprasciausiose situacijose pasirinkti teisingai, spjaunu i viska ir pavadinu tai butent tuo zodziu - nelikimas. ir nedrasiai prisipazistu - va juo as kartais tuikrai tikiu Drovus… (nu tik nepasmerkite Cha cha)

na koks gi cia likimas?Nekaltas taip pat drasiai likimu galima pavadinti ir blogai besimokanti mokinuka, kuris mokosi blogai del to, kad mokytis paprasciausiai tingi. bet taip jis likima susikuria pats…
nuo ligu ar nelaimingu atsitikimu nera apsaugotas niekas. va tuoj keliausiu i miesta ir negaliu zinoti ar is jo grysiu savom kojom Mirkt
tai reikstu, kad keliauju pasitikti savo likimo?Nekaltas nu ne, as paprasciausiai gyvenu savo gyvenima.

bet siaip jau ten as kalbejau siek tiek ne apie toki tikejima likimu. gyvenime esu pastebejusi, kad dazniausiai juo tiki silpni zmones, bijantys ar nesugebantys patys priimti kazkokiu svarbesniu sprendimu Nekaltas bei viska paliekantys likimui - tipo kaip bus taip. o po to, kai viskas pradeda byreti, juk taip paprasta pasakyti - tai ne as - tai likimas,…

as irgi nekalbu apie tuos silpnuosius-ir siaip visada del visko kartojantys-"likimas"

as tik noriu pasakyti-kad man atrodo-kad kiekvienop gyvenimas yra uzkoduotas…

Nekaltas

et… isduokite man mano gyvenimo koda…Nekaltas

jEI zinotume ta koda-tai gal ir galima būtų patiems savo gyvenimą reguliuoti-bet dabar -manau-mus kazkas reguliuoja…

norai dazniausiai pranoksta paciu galimybes…

Pavargęs… eee neee… as vis tik buciau linkusi tiketi, kad savo gyvenima reguliuoju pati… na, zinoma, kartas nuo karto nusireguliuoju, bet juk visko buna…Nekaltas