kuo maziau mes mylim moteri, tuo daugiau mes jai patinkame...

Tai gal jusu visai nemileti,tada is proto eisit Mirkt

Cia labaiu tiktu Moteris Šypsena Bega kaip tos vistos nuo gaidzio, bet stengiasi per greit nebegti Šypsena

Taip Taip Taiptaigi taigi ie mes jiems patinkam tada kai nuo ju begam… toks gyvenimas… Šypsena Nežinau

Is principo tai suformuluotas temos autores teiginys teisingas… Gal kiek perlenkta bet is esmes sutikt galima. isuomet juk susirupini tuo ko neturi ar netenki, Sudužusi širdiso ne tuo kas ir taip tavo. Apkabinimas

Jei bobai vyras atrodo nepasiekiamas,vadinasi taip ir yra,to ji pati ir nusipelne ir joks cia ne…

kaip pirštu į akį Taip tik formuluotė neteisinga, kuo mažiau mes rodom meilę moteriai tuo labiau mes jai patinkame. nes kas per dažnai daroma greit pabosta ir tampa neįdomu, o kas yra meilės pagrindas? Vienas iš pagrindų manau yra nuostaba ir netikėtumas Girtas kai žmogus pradeda kito nebestebint pasidaro nykus ir neįdomus Pavargęs

ISH ESMES: MAN TAI NETGI PATINKA! TIKRAI! NES TAI KAZKOKIU NEAISKIU KAMPU TRAUKIA… AISQ NE KAI BERNAS ISVYS IGNORUOJA… TIK NEREIKIA PERDETI… DABAR, PERSKAICHIUSI VIENA KNYGA, IR ISHBANDZIUSI TAI ANT SAVO KAILIO, GALIU TIKSLIAI PASAKYTI KAD TIKRAI PATAIKIAU I DESHIMTUKA Šypsena

Ego i wsio. Nežinau

jei tas bernas jai patinka o jam ji nea tai taip gaunasi… Taip

as tai pastebejau tokia tendensija, kai bachuras pamato, kad pana uzsikabino, palieka ja ir kita susiranda…

Cia ego, bet ne tiek vyru, kiek moteru (dazniau).

Ir tas ir tas. Tik gaila kad sirdis per daznai paima virsu Kanda

mane dabar tai netgi vilioja kazkodel… tai kad galiu pasakyti tikrai kad kuo maziau vyrai rodo savo meile ir susidomejima, tuo labiau jie mum patinka… Myliunu gal ne visom, bet as kalbu daba uz save Mirkt

jo, prie manes tai lenda tokios, kokios man nepatynka Šypsenatikriausiai del to, kad as jom nerodau demesio Cha cha

niu as ti tep negalwoju Cha chanes pati tai nekisu galwos ten is kur ja istraukus gali liabi skaudet Liežuvis Cha cha

nus nesinori pripazhint,bet dazhnaj taj tiesa… Kandakuo mazhiau tawo,tuo labiau noris… Drovus

Ryt atsakysiu… Šian jau akytės merkias… Laimingas

Tai nx šiandien senas temas kilnoji, ožkute? Kanda

Nesipūtok gy Nekaltas DrovusLets smile Laimingas

Pavargęs kiek putu Juokiasi