Kuo maitint kačiuką, išskyrus konservus ir sausą maistą?

a siaip mes tai teip seriam savo koshkas: sauso maisto visada ira dubenelis nu aishku ir svaraus vandens salia, a ryte - vakare gaunas jau ar taj ish skardines ar tai mesites. a to mano vienaj draugei buvo: turejo turejo sere sausu maistu ir atsirado slapimtaki akmenai ir teko uzmigdyt wo Liūdnas

o kas jei katinas piena geria beveik kiekviena diena? nesveika?.. bet gi dar nenumire… o duoti tada vietoj pieno vandeni?

nu mano kaciukas tai ir kai tik parsineshem nieko nevalge ishskyrus konservus. o veliau tik susa maista. shejp tokie keistesni katinai kaip mano daug ka megsta. manishkis zuvies needa jokios ishskyrus silke ir net megsta konservuotus persikus ir agurkus Niam niam

Maitinu TIK geru sausu maistu (rojalu, jamsu ir pan.) labai retai gauna zalios mesos (sirdies) ir tai tik kad augtu geriau Šypsena Jokiu! viskasu ir panasiai. kartais kefyro.Meiles kacYnui nereikia rodyt REKLAMUOJAMU maistu, geriau demesiu Šypsena

as ir uz tai kad duot ivairu maista ,o nieks nepalaiko tik saukt ir rekt temoka.

gerai kai tavo kica gali est ,o maniskis isvemia visa ta nors labai nori ,tai tenka daba tik sausu arba konservais katems.

Jezusmarija Baisu Baisu gal pakvaisot Apakęs

ka ten ant gyvunu Apakęs ant vaiku kaip suveikia, mano sunus 45 batu dydi nesioja, ir ugis vos ne 1.90 Baisu o tik 16 metu Baisuu nas v semje takich netu Ne o vista kerta vos ne kiekviena diena Pavargęs

Tai gal kaimynystej yra? Mirkt Flirtas Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Liežuvis Liežuvis Cha cha