Kultūrinė savišvieta.

taip taip - kalta Taip ir dabar, kad ir kaip noreciau priprasti ir pries miega paklausyti Mango ar Geltonos Apkabinimas, nu niekaip negaliu Liūdnas kaip tas dziazas kazkam - ausi rezia Pavargęs Cha cha

duok pavyzdziu dziaza - tai ir vartys is vienos rankos i kita. galit ta zodi teatru pakeisti - esme ta pati.gi nieko nesiuliau pirhsti per prievarta. sakiau, kad mano vaikas zinos, kas yra teatras, o jo klasiokai - nebutinai.

Manau, kad užtikrinti pilnavertį savo gyvenimėlį.Galų gale, net tam pačiam intelektualaus ar bent jau apsiskaičiusio žmogaus įvaizdį sudaryt.Galų gale, į ką panos žiūrės: į mašiną, ar į tamstos giliamintiškumą ir erudiciją? Kietas Cha chap.s. nekiškit čia tų pikasų, jie jau seniai išsiskirstę.Alanas valdo. Flirtas Cha cha

a jau issiskirste Baisu Apakęs Taip ir nespejau perprast ju muzikos zavesio paslapciu Liūdnas Juokiasi

Nepanikuojam, niekada nebūna per vėlu.Dar galima insigyti jųjų muzikinių plokštelių.

imogen, gal imkis amzhinuju vertybiu. kaip antai Cicinas Nekaltas

  1. nueisiu as geriau i infobalt paroda, manau bent jau siek tiek praturtinsiu savo zinias apie naujas informacines technologijas Šypsena ir pasidarys mano gyvenimas pilnesnis Šypsena2. ivaizdis dar ne viskas Šypsena manau jau pakankamai kulturos pasisemes esu Šypsena nors tobulumui ribu nera… 3. kaip ne keista atkreips demesi kad automobilis purvinas… ir siaip uztenka kad viena kreipia demesi Šypsena

jo, paskaicius atrodo jog tik jazzo klausydami vaikai nepataps kanukais Nekropolio vergais Cha cha… taigi jazzo klausyt yra lygis! Cha cha Ar ne? Tūsas… shiaip man atrodo kuo toliau, tuo susvetimejimas dides ir ne mums tai pakeisti…

nu nustokit apie ta dziaza - nebegaliu, imsiu nekest! vaiku juo kankinti negalima, ten tik pavyzdys buvo. ir prazuvo. underground> manai, ekskursiju i akropoli reiskinys - susvetimejimo reiskinys? ruduo> ar tamstai depresija?

nostalgija prabegusiai vasarai ir rudenine depresija laukiant kada persuksime laikrodzius Šypsena

nzn, nelabai suvokiau ko nori autore, bet atsiminiau man patikusius J. Ivanauskaites zodzius - “gyvenimas nera vienalytis, jis - kaip pyragas. Ir mes negalime atskirti , o turime kasti ji visa, ir dvasinguma ir pragmatishkuma, ir Akropolius ir giliausia minti turincius spektaklius, ir pykti ir atleidima ir meile ir…ir…”…

Nieko nenoriu. Laimingas Iš vis džiaugiuosi, kad į mano monologą buvo atsilieptą. Iš dalies sutinku, kad turime sukramtyti ir nuryti viską, tačiau per daug jau to brudo mes tam pyrage susidėjom. Labai išsikreipė “pyrago” sąvoka. Be parduotuvių nedingsim, retas kuris susikomplektuoja savo maisto racioną taip, kad užtektų ką parsivežame iš kaimo. Bet reikškinys, kad į parduotuvės atidarymą žmones lekia, kaip į mesto grand šventę mane piktina ir stebina.

Su parduotuves atidarymu kaip ir su visu popsu… minios isntinktas. Mes niekur nuo to nepabegsim, tik galim nekreipti demesio… kaip kad megautis megiamu pyrago sluoksniu, nekreipiant daug demesio i biskvita, o priimant ji kaip neishvengiamybe… Šypsena

Nori pasakyti, kad reik imt iš gyvenimo viską, neatsižvelgiant į nieką, ir nesirenkant kas mums priimtiniausia, skaniausia?

Aishku reikia rinktis, bet niekur nepabegsim nuo popso, beskonybiu, banalybiu etc. Tai neishvengiama, tad i tai reikia kreipti kuo maziau demesio… Va manes parduotuves neerzina, mane erzina pvz “vakaro zinios”, dauguma TV laidu, “stiliaus” ponichku show ir pan… bet tai ka - susitaikai, kad tai yra ir to nepakeisi… Nors kitas dalykas, zmonems, kaip ir istorijai budingas ciklishkumas… tada labai tikiuosi kad musu pragmatishkasis laikotarpis ishsikveps (gal po 10,20 ar dar kiek metu) ir zmones ieshkos ko nors gilesnio… na ash labai tikiuosi, ale kaip bus, taip … Šypsena

Tikėkis iš naujo, nes mano pesimistinėm akim žiūrint, viską turi pagreitį vystytis tik blogyn. Mirkt

tai eik pas okulista, stikse, brangioji, nes pesimizmas uzpyle tavo zaviasias akis ir viena diena atims regejima. ir kaip cia bus - kulturinga, bet pikta, protinga, bet akla? a? ginkdie, brangioji. ir nereikia laukti kazkokiu istoriniu ciklishkumu ar savo ciklo pakitimo (subalansuota moterims, bet gal tinka ir vyrams), nereikia laukti sviesaus rytojaus - nes yra shviesi dabartis, brangieji, tik lempele uzsidekite, jei dangus niaukstosi. atsiranda nauja paslaugu sfera dvasingiems, kulturingiems zmonems ir akropoliai isheis i antra plana - pazadu. ateis nauja mada, naujos tendencijos - tik mokekite jas susirasti, jei dar nepasibelde i jusu duris. kaimas zavisi akropoliu ir zavisi didziaisiais miestais. o didieji miestai ir akropoliai kaip imanydami juos vilioja. nes didelis ishsilavinusiu didmiesciu gyventoju procentas ishvaziuos protauti i uzsienius, o ju vieton atsikels dabartine provincija. dabartine provincija, kuri jau bus atsidziaugusi akropoliais. taip jau yra.

shiaip WC gal ir teisi yra du pasauliai, vienas su TV, teleloto, sventinem procesijom parduotuvese, karjerizmu ???, stilium, cosmo ir popsu, o kitas su internetu, alternatyvia kultura, poxujizmu ???, jazzu Pavargęs( ? Cha cha)…antra puse zenkliai mazesne, o pasirinkimo teise priklauso tau, arba gali likt tarp pasauliu dvieju Mirkt

geras klausimas Šypsena…gal but susvetimejimas zmogaus zmogui, jei vietoj zmogaus ant altoriaus uzkeliamas daiktas, preke…

Taigis niekas nesako kad dabartis neshviesi Šypsena Visai nieko ta shiendiena Mirkt Noretusi aishku kiek kitaip, bet… yra kaip yra. Ale istorishkai zmones tai metasi i pigumus, tai po to ieshko prasmiu/gelmiu, po to "ishvargstaI ir vel metasi i primityvuma, po to vel ieshko prasmes…