kultūra tapo klubu. sveikinimai.

zinai kodel? todel, kad uzsiseivinus nuoroda i “mano meniu” kai dar buvo forumasTaip jei eitum per “persokti i…” ir pasirinktum kultura, bac, ir pamatytum ta logoGerai
Man jis grazusGirtas

Mirkt, man tai nelabai…Ne

as nemenininke (tikiuosi kada nors ja taptiGirtasJuokiasi) tai man jis grazus, bo as pati tokio net su liniuote nenupiesciau (nors gal ir nupiesciau, reiketu pabandytNiam niam)

Bukim bent daba kulturingi zmones. Taikos jums ir sveikatos

aš irgi dėl tos pačios priežasties kurį laiką galvojau, kokia proga čia kas ką sveikina, jei nesimato jokių klubo atributų Juokiasi

****ec jusu kulturai pasiseke nx bet siaip kulturos forumas tai gaidziu susirinkimas manau bl,jeigu antikoj zmones pimpalus trumpus piese tai ****on nx tokia kultura…

Sveikinimai… Labas~ Taurė~

Laukiau, laukiau, zvalgiaus, zvalgiaus ir pagaliau tai ivyko. Labai saunu. Sweikinu TaurėKietas

Saunu, kad cia jau klubas Gerai Sveikinimai Taip

asmeniskai man sitas zenklas labiau primena gaisrininku klubo “raudonasis arklys” zenkla… Nekaltas

o mums reikejo fenikso ar pegaso?
feniksas is pelenu, todel saugo cheopso piramides…
priedo gali tureti liuto galva, jei neklystu… Nekaltas
o pegasas > fainas arkliukas su sparnais Laimingas

Ilgai laukę, sulaukėm GeraiLaimingas.

jo… tik visi bijo kulturos temomis astriai diskutuoti ir tureti savo nuomone Laimingas
todel daznas naujokas, cia uzsukes atsargiai paklausia:
koks meninininko plauku ilgis turetu buti? Nekaltas
ar as jau menininkas?.. ir pan.
Juokiasi

nugi visi turi is leto kojytes apsilti, ziurek po pusmecio kai dros koks offca : mano tarpvietes galingumas Mazeikiu kulturnamy per nemokama rengini "Kas labiau smirda"

labai daili klubo ikonėlėTaip

buna geresniu Mirkt

nepizdi nx