Kuciu/Kaledu valgiai

As tai siandien kazkiek sausainiu issikepsiu.man ir ketvirtadieniui reikes,sunui i mokyklele nunest.tai tuo paciu.kad jau siandien namie sedim.O tu valgiu nei nezinau ka as dar darysiu.Nusipirkau truputi silkes,burokeliu,slyziku gal atvez man.Pakepsiu zuvies,misraine gal kokia padarysiu.bet bus tik musu seima,tai daug ir nedarysiu,nes nebus kam valgyt tiek.

gaminat aguonpieni reikia naudoti VIRINTA vandeni. man tai skaniau kai slizikai traska Taip

na aš naudoju atvėsintą virintą vandenį, bet tikrai nemanau, kad tai būtina. Juk kaimuose pas ne kuriuos labai skanus šulinio ar šaltinio vanduo. Kam jį dar virinti?

nezinau. gal vidurius paleidzia? Aš nekaltas

reenata - atsimenu atsimenu tuos tavo sausainius - reiks išsikepti ir man Labas

JEEP`ai,o tai kaip su kavamale, taigi jos dregnos pasidaro,tai kaip ten malasi, nesusivelia? Šypsena

As dar toki viena radau ,kad butu galima su formelem daryt.Nes sunus vis matydamas, kad kepsiu issitraukia formeles ir laukia kada gales jas ispaustAš nekaltasLiežuvisSekmadieni kepiau irgi vienus,visai neblogi ,tik reikia mase per nakti palaikyt.As per diena palaikiau,bet gerai buvo ir skanus gavos.Tai nunesiau i sunaus darzelio svente juos.

jei receptas nesudėtingas - tai gal ir šitą išduosi? Mirkt Aš labiau mėgstu ruošti saldžius patiekalus - pyragus, sausainius ir t.t., nei kokias mėsas Aš nekaltas

narkataCha cha nu ne seima, o narkosu lizdasCha chaCha chaLiežuvis musu seimoj kai pries kazkiek tais metu Kuciu vakara issirakinome 21 val. nuo to aguonpienio, tai tokio patiekalo kaip i nebuna per KuciasCha chaLiežuvis
o ka as per valgius darau, na, nieko asei nedarau…mano darbas, sesti i auto ir vazuoti pas mamka su teteCha cha o ten ant stalo randu tokiu gardumynu, kad net stebuklais jamu tiketiCha cha o skaniausias farsiruotas karpis, vot…
o symet Kucios pas sese, tai bus maximu skanumynaiCha chaCha chaCha cha

Šiaip

Tik kai darysi aguonpieni, nepadaugink vandens. To gerimo skonis turi buti toks ‘tirstokas’, kad jaustusi aguonu skonis. Jei per daug pripilsi vandens, bus neskanu. Geriau butu, kad vandens nejaustum. O spalva irgi turi buti ne balzgana, na ji nebus tokia balta kaip tikro pieno, bus kremine. Beje, kuo daugiau kartu malsi aguonas, tuo daugiau sulciu issiskirs ir bus skaniau.

Parasysiu ta kur su formelem.
400g.miltu
1 saukstelis kepimo milteliu
300g.margarino
100g.cukraus 100g.kapotu migdolu riesutu.
Miltus sumaisyti su kepimo milteliais,margarinu,cukrum ir migdolais(viska sudet ).Ismaisyt ir trumpam padet i saldytuva.Kad trumpiau,i kamera galima.Kai sustingsta,iskocioti 2-3mm storio lakstais.Ir isspaust norimas formeles.Beje siaip tai istikro ji siulo daryt kaip piramide(isspaust trim skirtingo dydzio apskritimus.kepti kol graziai pagels.po to sutepti uogiene ir taip sulipdyti i piramide)Bet as tai nemegstu sausainiu su uogienem,tai nesiterliosiu.geriau leisiu vaikui papuost kaip nors.As pati tai irgi dar pirma karta darysiu,bet manau,kad turetu iseit,nes gana paprasta viskas atrodo.SekmesLabas

[quote]piktamuse rašė:
Šiaip
Tik kai darysi aguonpieni, nepadaugink vandens. To gerimo skonis turi buti toks ‘tirstokas’, kad jaustusi aguonu skonis. Jei per daug pripilsi vandens, bus neskanu. Geriau butu, kad vandens nejaustum. O spalva irgi turi buti ne balzgana, na ji nebus tokia balta kaip tikro pieno, bus kremine. Beje, kuo daugiau kartu malsi aguonas, tuo daugiau sulciu issiskirs ir bus skaniau.
[/quote]

ačiū, piktamuse Taip turėsiu omeny Gėlės

Mes tai visada pas tevus varom per sventes, tai jiems tie malonumai kaip valgio ruosimas atitenka, mes nieko pries Cha cha bet va cia radau toki linka su receptais

http://kaledusenelis.50megs.com/receptai.html

kucias dazniausiai sutinkam pas mano mociute, taip jau daug metu,mociute prigamina silkiu, misrainiu, teta padaro nuostabu aguonpeni, dar buna kisielius, mociute ispkepa kuciukus, dabar kai turiu vyra tai uzeinam ir pas anita,ji irgi prigamina ojojo, tai neisivaizduoju kaip skrandukyje vietos reiks pasilikt…Šypsena

Nors Kūčias švenčiu pas uošvius, visada nešuosi kelis savo gamintus patiekalus Aš nekaltas
Pirmais metais nešiausi tik mišrainę (spalvoti makaronai, virti grybai, kepintos morkytės, pomidorų padažas ir prieskoniai), bet pasigedau patiekalo, kuris man pats mėgstamiausias nuo vaikystės - mielinės pirožkos su įvairiais įdarais (aguonos/obuoliai/persikai/silkė/grybai), Būtent kepti pyragėliai, o ne šalti koldūnai Blogai, kaip gamina kiti Aš nekaltas
Nors sako, dėl skonio nesiginčijama Mirkt
Tiesą pasakius, teko vienais metais sutikti Kūčias kaime ir ragauti TIKRŲ Kūčių patiekalų (na, miestiečiai tuos patiekalus kaip ne kaip pritaikę savo išlepusiam skoniui Mirkt ), tai turėčiau pastebėti, kad anie ne itin skanūs Cha cha Labiausiai pakraupus buvau nuo kisieliaus - kažkokie šaukštu kabinami snargliai Cha cha Fee…

Ai, tiesa, pas uošvius teko paragauti šaltos baravykų sriubos -
pirmą kartą valgiau labai atsargiai ir kraupau, kaip anie po kelias lėkštes suvalgo - dabar jau ir mano skonio receptoriai priprato Cha cha Cha cha Cha cha