Bijau net pagalvoti kas iš amerikos būtų išėję

dėl MMI kvailo interface pritariu. Salonas/panelė man asmeniškai maloniausias iš visų kurių rinkaisi Virtual cock-pit buvai rašęs kad lėva grafika (seniau kažkur)- ir taip ir taip žiūrėjau, nu nesuprantu kur tas lėvumas Cha cha man asmeniškai daug labiau patinka nei pvz G12…

Vyriausias welcome to my world Juokiasipastovūs bairiai, kalba nesamonės ir už ausies tempia jau savo labai gerų rodyt Cha cha

Fujima, skonio reikalas, žinoma, bet man ta grafika nusileidžia konkurentams. Užtat informacijos labai daug. Cha cha

dėl info tai jo - ko nori ir kiek nori Juokiasi

Sveikinimai su nauju pirkiniu Gerai Šypsena

nu troliai trolina matau ApkabinimasGi galėjai senai pasiimt varda RafInuotas Cha cha

hehe, greitai grįši atgal, nors nėra ta audi toooooks baubas, kaip Kostas piešia Šypsenačia kaip aš bandžiau save perlaužti, savaitę pabūti su aifonu. neprilipo nors tu ką tas ribotumas ir logikos nebuvimas. robotuks Gerai

Idomumo delei, nuo kainorascio, kiek % numete?

bleha vakar imtyniavau pagal BJJ, tai plyšo priešininkui krutinės ir bico raumuo. Apakęs Iškvietem greitaja į salę, tai kol nuskausminamųjų neįleido, tol net neatsiskėlė. Su neštuvais išnešė iki dabar ligoninėj. Sixeri, atsargiai su žodžiais prieš mane - tobulėju Cha cha Cha cha Cha cha

Is mano puses idomumo delei, kiek mokedavai uz kasko bmw? Ir idomu kiek uz sia audine paskaiciuos Cha cha

Kasko kainos skirtumas turėtų būti x4. Cha cha

Q7 užtenka gamyklinės signalizacijos kasko, BMW tikrai neužteks ŠypsenaBMW M2 - min 2 lygio signalizacija Audi RS3 - užtenka gamyklinės Juokiasi

Vau!bmw keleive jau 6 vaiku mama

Auri, nu nx…nz ka daugiau pasakyti Juokiasi

čia ta super pilnatis jau? Cha cha

Auri, sveikinimai, geras pasirinkimas Gerai3, 5 metams su atpirkimu? Koks atpirkimas po tokio periodo ?

ibb.co/cApQeR Neblogas btc siūlymas - ~1,5mln eur Šypsena)

Fujima, jau atvažiavo RS?

jo, jau ir apkatkė padaryta ir tepalai pakeisti Šypsena