Kruvinoji Meri

Jeigu megsti ashtriai prie Geguzhiukes recepto pridek shaukshteli baltu krienu ir saliero druskos! Niam niam!!!

krienai - užkandai ar i stikla?

JuokiasiJuokiasiJuokiasinu nesusilaikiauDrovus
Flirtas

Juokiasi neskani ta MarėVeee

Gerai Niam niam vienas ish mano Top 5 kokteiliuku megstamu…tik retai kur gera padaro…pachia geriausia usa geriau…super buvo Niam niam

Va va, vienam baliukui draugas atsiveze is kaimo, namuose darytas pomidoru sultis, naturalias, be jokiu priedu,neskiestas, tai KM buvo pasakiskaNiam niamMyliu

žiūriu, kad atšalus orams daugiau raudonosios Merytės mėgėjų atsirado.
Tad kais su užkanda prie jos. O gal visai nereikia?

Siaip nuo KM labai zhestokas pachmas, jei prigeri nuo ju normaliai tai maisiai uzkrauni kepenis, inkstus ir skrandi.
Bet anksciau megau si kokteili.

Nifiga. jei geras shnapsas ir geros, nepakelines, o is slojiko sultys - pachmelo beveik kaip ir ner. Neperseniausiai isbandeme. Ryte - be jokiu problemu i darbelį, nors vakare ir naktį buvo pakankamai daug supilta.

Vien degtine (kad ir geriausia) yra nebloga apkrova skrandziui ir kepenims bei inkstams. Pomidoru sultys sunkiai virskinasi. Druska, vorcesterio padazas ir tobasco, o ypac tokiais kiekiais kokie suvartojami normaliai geriant KM yra peilis inkstams ir kepenims.

Tai siūlai pienišką kokteilį?

Konkreciai nesiulau nieko. Kokteiliai apskritai nera labai sveika gerti, pats stengiuosi gerti gryna, uzsigerimui nenaudoju tirstu sulciu.

Pritariu. aš t.p. pirmenybę skiriu gryniems gėrimams. Net ir viskį dažniau geriu be ledų ir kitų priedų.
Bet kartais kyla noras marytės paragaut. Matyt kazkokie sentimentai is zalios jaunystės.

Esu maciusi, kai kruvinaja meri uzkanda salieru. Pati nebandziau, nes man si darzove Veee
Siaip KM uzkasti nereikia, bet jei yra poreikis ypac extremaliu isgyvenimu, galima uzkasti liezuviu su krienais. Su salyga, kad krienai bobutes tarkuoti, o ne is parduotuves.

ir liežuvis turėtų būti ne savasCha cha

Pageidautina Cha cha Cha cha
Jei savas, reiketu daugiau negerti KM Mirkt

[quote]
rechka rašė:

O kieno liežuvis tinka?
Cha cha

As KM gerdavau kol karta jos neisgeriau kokio tai nerealaus kiekio kurio nepamenu, rytas buvo toks zhostkas, inktai maude kelias dienas, skrandis buvo ishdegintas, negalejau nieko normalaus valgyti kuri laika. Nuo tada su Maryte nebesantykiauju ir aplamai i ja ziuriu skeptiskai ir tik is tolo.

Velniena, užuojauta, nors ir pavėluota. Gali būti, kad šnapsas buvo prarūgęs ir vidurius išdegino.
Alus pataisyk sveikatą Alus

Geriau "Prie Universiteto" gal pries kokius sesis metus, snapsas buvo kaip ir geras. manau viskas susivede i prieskoniu,t.y. tabasco ir vorchesterio kieki suvartota per vakara + vodke ir sunkiai virskinamos sultys. Jei buciau valges koki maista tuo metu gal pasekmes butu ir svelnesnes.
Manau nuo bet kokiu kokteiliu ju daug isgerus pasekmes butu ne pacios geriausios…
Matyt todel ju beveik ir nebegeriu.